• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Świnoujście

Znalezionych ofert: 98

15148265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10997474 15148265 Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwa lokale mieszkalne w budynku dwukondygnacyjny w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 108m2 na Osiedlu Posejdon. Nieruchomość ma bardzo dobrą lokalizację w dzielnicy willowej. Znajduje się w bliskiej odległośc...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 620 000 PLN (15 000 zł/m2)

4
-
108 m2
-
15148261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10997471 15148261 Prezentujemy Państwu nieruchomość składającą się z dwóch budynków mieszkalnych o łącznej powierzchni 752 m2, położonych na dwóch działkach o łącznej pow. 441m2, z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.Sprzedaż łącznie obu budynków lub możliwość nabycia ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

2 900 000 PLN (12 083 zł/m2)

5
2
240 m2
1995
15561426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21350269 15561426 Przedstawiamy Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem o pow. 64,51 m2, położone w wyjątkowej lokalizacji Świnoujście- Warszów.W skład dwupoziomowego mieszkania wchodzą:I POZIOM - CZĘŚĆ DZIENNA:- przedpokój;- duży salon z wyjściem ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

560 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
64 m2
2010
15164909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 11427167 15164909 Prezentujemy Państwu lokal o łącznej pow. 421,33 m2, składająca się z lokalu położonego na 1 piętrze o pow. 311,68 m2 oraz piwnic o pow. 109,65 m2. Do lokalu została utworzona koncepcja rozbudowy zgodna z MPZP, zwiększająca PUM do ok. 1200 m2, z podz...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

5 224 800 PLN (12 410 zł/m2)

12
-
421 m2
1989
15729800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24768543 15729800 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆSzanowni Państwo, czeka na Państwa urokliwa kawalerka z wydzieloną sypialnią w centrum m. Świnoujścia przy Placu Słowiańskim. Mieszkanie o pow. 33,40m2 znajduje się na 2 piętrze Nowej Stylowej Kamienicy w centrum. Lokalizacja:To p...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

505 000 PLN (15 303 zł/m2)

2
1
33 m2
1998
15681258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23853182 15681258 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆSzanowni Państwo przedstawiamy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 38,22 m,w budynku z 2021 roku.Apartament składa się z:- przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym,- sypialni,- łazienki z WC,- dużego balkon...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

699 000 PLN (18 395 zł/m2)

2
1
38 m2
2021
15647385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23229883 15647385 A może tak zamieszkać nad morzem? Świnoujście to bardzo atrakcyjne turystycznie miasto krainy 44 wyspSzanowni Państwo, czeka na Państwa urokliwe 1 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Port i tor wodny Świnoujście-Szczecin. Mieszkanie o pow. 33,7...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

480 000 PLN (14 545 zł/m2)

1
1
33 m2
1960
15634569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22922279 15634569 Opis ofertyPrzedstawiamy Państwu niezwykle klimatycznie urządzone, duże trzypokojowe mieszkanie o pow. 86,92m2. Nieruchomość położona w samym centrum Świnoujścia. Butikowa aranżacja przestrzeni mieszkania to określony styl, który mogą pokochać indywi...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

950 000 PLN (11 047 zł/m2)

3
2
86 m2
1994
15619729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22594400 15619729 Polecamy Państwu ostatnie wolne mieszkania w Świnoujściu w nowoczesnej inwestycji, oddanej do użytku w 2023 roku. Są to mieszkania w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod KLUCZ. Mamy niezmierną przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

600 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
48 m2
2023
15254520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13919490 15254520 Świnoujście to piękne nadmorskie miasto położone nad Morzem Bałtyckim na 44 wyspach. To tętniące życiem miasto zachęca do zamieszkania lub wypoczynku.Szanowni Państwo, mamy niezmierną przyjemność przedstawić Państwu naszą najnowszą ofertę. Mieszkanie...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

635 000 PLN (13 229 zł/m2)

2
-
48 m2
2009
15264146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14177474 15264146 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego domu o powierzchni 270 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Świnoujściu.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacja: To miejsce to nie tylko dom, ale prawdziwe źródło p...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

3 500 000 PLN (11 667 zł/m2)

4
3
300 m2
1990
15600672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 22200767 15600672 Prezentujemy ofertę sprzedaży działek pod zabudowę zagrodową o powierzchniach od 2102 do 3110 mkw. położonych w południowo-wschodniej dzielnicy Świnoujścia (Przytór-Łunowo), w bliskim sąsiedztwie jeziora Wicko i rozlewiska rzeki Świna. Działki zl...

Świnoujście (Przytór) (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

250 000 PLN

-
-
2102 m2
-