• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Żory

Znalezionych ofert: 29

15876167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27532343 15876167 Nowoczesny dom parterowy - Żory, Baranowice - standard PREMIUM - gotowy do zamieszkaniaDom, do którego wchodzisz i nic nie musisz robić. Wszystko jest gotowe od wnętrza po dopracowany ogród.Jeśli szukasz miejsca, w którym po prostu zaczynasz żyć, a ...

Żory (Śląskie, gm. Żory)

1 390 000 PLN (11 393 zł/m2)

4
1
122 m2
2021
15812293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26473555 15812293 Idealna oferta dla rodziny, która chce wprowadzić się od razu, bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów.Na sprzedaż nowoczesny, piętrowy dom o powierzchni użytkowej 129,03 m², położony w Żorach przy ul. Jęczmiennej (dzielnica Rogoźna).Budynek zosta...

Żory (Śląskie, gm. Żory)

1 395 000 PLN (10 814 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15729488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24762089 15729488 Gotowy do zamieszkania dom PREMIUM, Żory, Rogoźna - jeśli marzysz o gotowym, nowoczesnym lokum w spokojnej lokalizacji ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania!-------------------------------------------------------------------------------...

Żory (Śląskie, gm. Żory)

1 399 000 PLN (9 144 zł/m2)

6
2
153 m2
2025
15714126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24452800 15714126 Gotowy do zamieszkania dom PREMIUM, Żory, Rogoźna - jeśli marzysz o gotowym, nowoczesnym lokum w spokojnej lokalizacji ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania!--------------------------------------------------------------------------------...

Żory (Śląskie, gm. Żory)

1 399 000 PLN (9 144 zł/m2)

6
2
153 m2
2025
15685795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23926275 15685795 Świetna okazja dla osób, które szukają nowego mieszkania z balkonem - w świetnej lokalizacji!Przy zakupie NIE ZAPŁACISZ 2% podatku PCC - nawet jeśli posiadasz już jakąś nieruchomość! (Sprzedaż z podatkiem VAT).Na sprzedaż nowoczesny, 3 pokojowy apart...

Żory (Śląskie, gm. Żory)

841 000 PLN (12 742 zł/m2)

3
1
66 m2
2025
15713759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24444941 15713759 Idealna oferta dla rodziny, która chce wprowadzić się od razu, bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów.Na sprzedaż nowoczesny, piętrowy dom o powierzchni użytkowej 129,03 m², położony w Żorach przy ul. Jęczmiennej (dzielnica Rogoźna).Budynek zosta...

Żory (Śląskie, gm. Żory)

1 395 000 PLN (10 814 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15708472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24341775 15708472 Idealna oferta dla klientów, którzy szukają miejsca dla siebie w spokojnej okolicy - z możliwością rozpoczęcia budowy od zaraz!Na sprzedaż parcela (w całości budowlana) o pow. 922 m2, zlokalizowana przy ul. Strażackiej w dzielnicy Baranowice.Nierucho...

Żory (Śląskie, gm. Żory)

199 500 PLN (216 zł/m2)

-
-
922 m2
-
15678049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23807710 15678049 Idealna oferta dla klientów, którzy szukają nowego mieszkania z ogródkiem - w świetnej lokalizacji!Na sprzedaż nowoczesny apartament o pow. 51,94 m2, usytuowany na parterze, w nowym budownictwie w Żorach przy ul. Rybnickiej.Lokal zostanie wykończony ...

Żory (Śląskie, gm. Żory)

686 600 PLN (13 463 zł/m2)

2
1
51 m2
2025
15524366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20481913 15524366 Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i dobrą lokalizację.Na sprzedaż wyjątkowa działka (19,5x 43) o pow. 840 m2 usytuowana w bocznej, ślepej ulicy Rzecznej w centrum Żor - 15 min pieszo do rynku!Parcela w 23 jest budowlana (550 m2...

Żory (Śląskie, gm. Żory)

259 900 PLN (309 zł/m2)

-
-
840 m2
-
15889506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851964 15889506 Dwurodzinny dom z ogromnym potencjałem – Żory, Rój Szukasz domu, który łączy przestrzeń, niezależność i świetną lokalizację?Ta nieruchomość to idealna propozycja dla dwóch rodzin lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem.Z przyjemnością prezentuję w...

Żory (Rój) (Śląskie, gm. Żory)

545 000 PLN (2 019 zł/m2)

6
2
270 m2
1969
15888951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27832627 15888951 Do sprzedaży apartamenty bez czynszowy w Żorach przy ulicy Ogrodniczej na piętrze z balkonem oraz część ogródka .Każdy właściciel ma osobne wejście do własnego lokalu mieszkalnego.Piętro- Apartament bez czynszowy o pow. użytkowej 51,85m2 + 9.0m2 balk...

Żory (Śląskie, gm. Żory)

390 000 PLN (6 724 zł/m2)

2
-
58 m2
2024
15870199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27423588 15870199 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,37 m², położone na 10. piętrze w budynku z windą przy ul. Pawlikowskiego 19C21 w Żorach (os. Pawlikowskiego). Lokal o funkcjonalnym, rozkładowym ukła...

Żory (Śląskie, gm. Żory)

399 000 PLN (6 397 zł/m2)

4
1
62.37 m2
1981