• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Błonie

Znalezionych ofert: 69

15889647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27856586 15889647 Mieszkanie 47,54 m² 3 pokoje Błonie blisko PKPFunkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty z 1972 roku. Lokal do odświeżenia, z bardzo ustawnym układem żaden z pokoi nie jest przechodni, co sprawi...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

475 000 PLN (9 694 zł/m2)

3
1
49 m2
1972
15895009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27955929 15895009 3-pokojowe mieszkanie z loggią i widokiem na park 46 m², blisko PKPFunkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 3 piętrze w budynku z wielkiej płyty z 1972 roku. Dużym atutem nieruchomości jest loggia z widokiem na park oraz możliwość otw...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

500 000 PLN (10 870 zł/m2)

3
1
46 m2
1973
14291427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23613 14291427 Działka 5300 m2 dająca wiele możliwości inwestycyjnych.Cena do negocjacji. Wjazd na nieruchomość z drogi publicznej .W niewielkiej odległości woda i prąd.Wkoło nowa zabudowa domów jednorodzinnych.Cicha i spokojna okolica.Dobry dojazd z centrum Stolic...

Błonie (Mazowieckie, gm. Prażmów)

399 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
5300 m2
-
15895881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962787 15895881 Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10004 m2. Działka położona jest w gminie Prażmów, powiat Piaseczyński. Dane rejestrowej działki:Obręb 0002 (Błonie), numer ewidencyjny działki 6007 plus udział w działce nr  6008 (droga dojazdowa).Klasoużytki...

Błonie (Mazowieckie, gm. Prażmów)

850 000 PLN

-
-
10004 m2
-
15895245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27961056 15895245 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1100 m² (11 arów), położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Błonie.Nieruchomość ma regularny kształt, co ułatwia zaplanowanie zabudowy oraz zagospodarowanie terenu. Działka znajduje s...

Błonie (Małopolskie, gm. Tarnów)

170 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15657106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży segment w Bloniu 23424692 15657106 DO SPRZEDAŻY - NOWOCZESNE SEGMENTY W CENTRUM BŁONIA, NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLUOferuję do sprzedaży lokale mieszkalne w kompleksie jedenastu lokali w zabudowie szeregowej, tworzące kameralne osiedle zamknięte. w samym sercu Błonia, zaledwie 1,5 km od tras...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

850 000 PLN (7 025 zł/m2)

4
2
121 m2
2025
15893675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do Remontu // Bezczynszowe // 27915850 15893675 OFERTA BIURA NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż mieszkanie o pow.25m2 , zlokalizowane w gminie Błonie , w miejscowości Rokitno ok. 4km od Centrum Błonia w budynku 4 lokalowym  Mieszkanie składa się z hallu , dużego pokoju ( do aranżacji aneks kuchen...

Błonie, Rokitno

169 000 PLN (6 760 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15888624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do wprowadzenia // 2x miejsce post. // Osiedle Zam. // 27818687 15888624 OFERTA BIURA Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 53,66m2 zlokalizowane na obrzeżach Błonia , ok. 3km od ścisłego Centrum Błonia . Mieszkanie na zamkniętym osiedlu , z 2 przynależnymi miejscami parkingowymi w bloku z 2016 roku . Piętro ...

Błonie, ul. 4km Centrum //

590 000 PLN (10 995 zł/m2)

3
1
53.66 m2
2016
15529693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20589408 15529693 OBIEKT W BUDOWIE Nowa hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowo-handlowym-2550 m kw. położona poza granicami miasta-kierunek Błonie. -hala 2200m2, pięć ; bramam z poziomu 0 -posadzka przemysłowa o nacisku 6 ton - wysokość użytkowa-od 7,20m-10...

Błonie (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

11 000 000 PLN (4 314 zł/m2)

11
-
2550 m2
-
15800610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący/fotowoltaika/stan deweloperski 26215328 15800610 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka570 097 070Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Do sprzedania parterowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 120 m2 w miejscowości Błonie, gm. Miękinia, powiat średzki, woj. dolnośląskie. Budynek z roku 2020 pos...

Błonie (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

949 000 PLN (7 908 zł/m2)

5
1
120 m2
2020
15886164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27749635 15886164 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 857,43 m2 w Błoniu.Działka przy ruchliwej drodze asfaltowej.Działka kształtem zbliżona do trapezu o bokach 38,31 17,71 31,2 38,19W drodze przy działce prąd, woda, gaz i kanalizacja.W bliskiej odległośc...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

472 000 PLN

-
-
857.43 m2
-
15886105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27748263 15886105 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 961,13 m2 w Błoniu.Działka przy ruchliwej drodze asfaltowej.Działka kształtem zbliżona do kwadratu, od frontu ścięte rogi działki W drodze przy działce prąd, woda, gaz i kanalizacja.W bliskiej odległości ...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

529 000 PLN

-
-
961.13 m2
-