• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Białystok Antoniuk

Znalezionych ofert: 29

15514509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20225742 15514509 Nowa Inwestycja - ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji przy ul. Wiatrakowej w Białymstoku!To nowoczesny,...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

1 088 300 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
108.83 m2
2026
15877877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27582120 15877877 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 5 , BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrak...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

352 625 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
28.21 m2
2026
15851322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Antoniuk 2 pokoje do zamieszkania 27012567 15851322 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.**********************Mieszkanie w rezerwacji*******************Na sprzedaż - 2-pokojowe mie...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

529 000 PLN (11 021 zł/m2)

2
1
48 m2
2011
15851310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Antoniuk 3 pokoje 27012606 15851310 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę nieruchomości  znajdującej  się na osiedlu Antoniuk w doskonałej poszuki...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (9 415 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15851632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ładne 3 pokoje na parterze *Ul. Antoniukowska 27012940 15851632 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam ofertę mieszkania 3-pokojowego położonego na parterze niskiego bloku przy ul. Antoni...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

549 000 PLN (9 305 zł/m2)

3
1
59 m2
1970
15851353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ze szlabanem 27012626 15851353 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z bardzo funkcjonalnym i świeżo remontowanym mieszkaniem 3-pokoj...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

545 000 PLN (9 909 zł/m2)

3
1
55 m2
1987
15851112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pawilon usługowo-handlowy 70 m2 27012300 15851112 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do sprzedaży odrębny lokal (część pawilonu usługowo-handlowego) na osiedlu Antoniuk w Białym...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

350 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
70 m2
2000
15851504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe lokale, parter, świetna lokalizacja 27012797 15851504 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiamy ofertę Sprzedaży Wynajmu nowych lokali użytkowych na parterze, powierzchnie: ...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

486 000 PLN (9 000 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15823326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26617479 15823326 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w dobrej lokalizacji – przy ul. Antoniukowskiej w dzielnicy Antoniuk. To oferta dla osób dla których mieszkanie do generalnego remontu to za duże wyzwanie a w pełni wykończone nie spełnia idealnie oczekiw...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

420 000 PLN (7 460 zł/m2)

3
1
56.3 m2
1969
15335273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16115597 15335273 OKAZJA - 3 POKOJE WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA BEZ PODATKU PCC! APARTAMENTY ZWYCIĘSTWA Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji osiedle Antoniuk ul. Zwycięstwa. Doskonała lokalizacja osiedla pozwala swobodny...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

860 000 PLN (13 438 zł/m2)

3
-
64 m2
2024
15834827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26728277 15834827 Zacznij od przestrzeni, którą stworzysz po swojemu !!! 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, choć wymagające remontu, to z dużym potencjałem - ul. Antoniukowska, Białystok. Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w doskonałe...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

389 000 PLN (7 073 zł/m2)

3
-
55 m2
1968
15514533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20226219 15514533 Nowa Inwestycja - ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji przy ul. Wiatrakowej w Białymstoku!To nowoczesny,...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

477 600 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
47.76 m2
2026