• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Białystok

Znalezionych ofert: 452

15893543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna | ul. Zabłudowska | 1.1 U, MN 27913728 15893543 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 994 m² zabudowana domem jednorodzinnym i budynkami gospodarczymi, położona w Białymstoku przy ul. Zabłudowskiej 9.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (oz...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

790 000 PLN (795 zł/m2)

2
-
994 m2
1955
15852241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Os. Antoniuk 2 pokoje 41 m2 parter, blisko centrum 27026587 15852241 REZERWACJAŚwietna lokalizacja w Białymstoku, blisko centrum miasta- osiedle Antoniuk ulica Antoniukowska 3 A. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, w niskim bloku z cegły po termomodernizacji i remoncie klatek schodowych. Bardzo spokojna i zi...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

380 000 PLN (9 500 zł/m2)

2
1
40 m2
1972
15856605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27095901 15856605 Polecamy ustawne mieszkanie o pow. 60,30m2 na II piętrze w niskim bloku przy ul. Trawiastej, os. Wygoda w Białymstoku.Mieszkanie trzypokojowe plus oddzielna kuchnia.Na powierzchnię 60,30m2 składa się:- Salon - 17,3m2,- Pokój - 12,9m2,- Pokój - 9,...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

543 000 PLN (9 005 zł/m2)

3
1
60.3 m2
2003
15823341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26603274 15823341 Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,99 m², położone w samym sercu miasta – przy ulicy Botanicznej.To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób poszukujących nieruchomości pod wynajem. Układ i atuty mieszkania:- nieru...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

785 000 PLN (10 468 zł/m2)

4
1
74.99 m2
2018
15861237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27199613 15861237 Apartament wykończony pod klucz + 150 000 zł !!! Zapraszam , nie musisz denerwować się wykończeniem , my zrobimy to za Ciebie ! Biuro Nieruchomości PÓŁNOC oferuje na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o imponującej powierzchni 105.5m2, zlok...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

838 725 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
105.5 m2
2025
15893125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje blisko Centrum 27899996 15893125 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 2 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

354 500 PLN (12 661 zł/m2)

2
1
28 m2
2026
15893138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje blisko Centrum 27900112 15893138 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 3 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

595 056 PLN (11 227 zł/m2)

3
1
53 m2
2026
15893126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Antoniuk stan deweloperski 27899995 15893126 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 3 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

596 160 PLN (11 689 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15893124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament z antresolą 27900006 15893124 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego 2-poziomowego apartamentu w stanie dewelop...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

838 725 PLN (7 988 zł/m2)

4
1
105 m2
2026
15891242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje blisko Centrum 27892878 15891242 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 3 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 233 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15892449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898778 15892449 PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem. Ten apartament , o powierzchni 4...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

797 000 PLN (17 711 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
15891380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbane 2 pokoje blisko Centrum 27895641 15891380 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania położonego na parterze niskiego bloku przy ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

439 000 PLN (8 959 zł/m2)

2
1
49 m2
1965