• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bielsko-Biała Leszczyny

Znalezionych ofert: 1

15890450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27877170 15890450 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie dwukondygnacyjne. Możliwość częściowej niezależności mieszkań (niekolidujące wejście na 2 piętro).Nowoczesny apartament przy Bulwarach Straceńskich – Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpo...

Bielsko-Biała (Leszczyny) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 049 000 PLN (8 890 zł/m2)

5
-
118 m2
2026