• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Brzeziny

Znalezionych ofert: 21

15676548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Uwaga! atrakcyjna cena!!! 23772993 15676548 Uwaga! Tylko do końca roku! promocyjna cena z 1 799 000 na 1 599 000 złNa sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna rezydencja o powierzchni użytkowej 243,66 m², usytuowana na działce o powierzchni 511 m², w doskonałej lokalizacji - centrum Brzezin. Idealny zar...

Brzeziny (Łódzkie, gm. Brzeziny)

1 599 360 PLN (6 582 zł/m2)

6
2
243 m2
1975
15870564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27430422 15870564 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,67 m², położone na parterze w solidnym, dwupiętrowym budynku z 1905 roku przy ulicy Mickiewicza w Brzezinach. To wyjątkowa okazja dla osób ceniących sobie spokój i wygodę w centrum miasta.Lokalizacja:...

Brzeziny (Łódzkie, gm. Brzeziny)

270 000 PLN (4 447 zł/m2)

2
1
60.71 m2
1905
15150646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11031210 15150646 Na sprzedaż działka o pow. 1318 m2 położona w Brzezinach w gm. Morawica. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach ok. 50 x 26 x 52 x 23 [m]. Działka położona przy drodze gminnej. Media: prąd - w ulicy, woda - w działce kanalizacja - brak,...

Brzeziny (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

131 800 PLN

-
-
1318 m2
-
12171663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 83718 12171663 Na sprzedaż wolnostojący dom o pow. użytkowej ok. 260 m2 zlokalizowany w Brzezinach. Nieruchomość świetnie nadaje się na działalność agroturystyczną . Korzystna lokalizacja: w pobliżu przystanek autobusowy (500m), dwa sklepy spożywcze, pizzeria, fr...

Brzeziny (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

2 000 000 PLN (7 692 zł/m2)

9
2
260 m2
1999
15535934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20737078 15535934 Na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 210 m2 (pow. całkowitej ok. 280 m2 ), zlokalizowany na działce o pow. 1100 m2, wraz z budynkiem gospodarczym oraz wiatą, położony w Brzezinach, w gm. Morawica. Nieruchomość wyposażona w 2 osobne wejści...

Brzeziny (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

1 090 000 PLN (3 893 zł/m2)

6
2
280 m2
1998
15845733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26865708 15845733 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny. Lokalizacja : Brzeziny ul Polna Jest to spokojna część naszego miasta , oddalona od jego zgiełku. Dom o powierzchni 164 m² składa się z: jasnego salonu (53...

Brzeziny (Łódzkie, gm. Brzeziny)

1 390 000 PLN (8 476 zł/m2)

4
2
164 m2
2005
15853757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27058717 15853757 Do sprzedaży bardzo ciekawe mieszkanie w Brzezinach Lokalizacja : Brzeziny ul Św Anny Nieruchomość to pełna włąsność z udziałem w gruncie. Dodatkowa powierzchnia to komórka na podwórku , oraz prywatny korytarzyk na piętrze:) Mieszkanie to dwa ...

Brzeziny (Łódzkie, gm. Brzeziny)

200 000 PLN (2 899 zł/m2)

3
-
69 m2
1925
15558968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21267275 15558968 Idealny dla rodziny lub pod inwestycje do prowadzenia własnego biznesu dom przy głównej drodze w Brzezinach gmina Morawica !Przedstawiamy dom na sprzedaż ,o powierzchni mieszkalnej ok. 210m² , a w całości o metrażu 280m² .Nieruchomości 4 kondygnacyjn...

Brzeziny (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

990 000 PLN (3 536 zł/m2)

7
3
280 m2
1998
15715306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24493848 15715306 Idealna pod inwestycję działka o powierzchni 1100 m² Przedstawiamy nieruchomość na sprzedaż w miejscowości Brzeziny w gminie Morawica Działka z mediami o wymiarach 16m x 69m z dojazdem drogą polną . W niewielkiej odległości od działki znajdziemy przy...

Brzeziny (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

120 000 PLN (109 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15729018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REZERWACJA! 24755242 15729018 REZERWACJA!Dom z  czerwonej cegły z dużą działką z pięknym parkiem w sercu Borów Tucholskich - idealny dla miłośników natury!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym otoczeniu Borów Tucholskich - zaledwie 2 km od zalewu Żurskiego! To...

Brzeziny (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osie)

410 000 PLN (3 796 zł/m2)

4
1
108 m2
1900
15109384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10034011 15109384 Dom znajduje się na działce o powierzchni 600 m2 w gminie Rzeczyca powiat Tomaszowski. Dom położony jest wśród lasów , w cichym sąsiedztwie domków jednorodzinnych .W odległości 200 metrów przepływa rzeka Pilica. Dom składa się na 1 piętrze z dwóc...

Brzeziny (Łódzkie, gm. Rzeczyca)

250 000 PLN (4 167 zł/m2)

2
1
60 m2
1999
15886465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27758091 15886465 Działka z wydanymi warunkami zabudowy (możliwość realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej). Działka porośnięta jest drzewami iglastymi i liściastymi, co nadaje jej wyjątkowy, naturalny charakter i zapewnia prywatność. W sąsiedztwie znajduje s...

Brzeziny (Łódzkie, gm. Brzeziny)

146 000 PLN

-
-
2096 m2
-