• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Budy

Znalezionych ofert: 93

15891381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27896588 15891381 Na sprzedaż niepowtarzalna posiadłość o powierzchni 4,6 ha, położona w cichej i malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dojazdem.Na terenie nieruchomości znajdują się dwa niezależne domy mieszkalne, przeznaczone d...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

4 000 000 PLN (24 390 zł/m2)

3
1
164 m2
2004
15896424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27979916 15896424 Na sprzedaż piękna, przestronna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy idealne miejsce na Twój wymarzony dom!To doskonała propozycja dla osób poszukujących ciszy, przestrzeni oraz kontaktu z naturą, a jednocześnie marzących o stworzeniu własnego...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 068 000 PLN

-
-
8900 m2
-
15896423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27979915 15896423 Na sprzedaż piękna, przestronna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy idealne miejsce na Twój wymarzony dom!To doskonała propozycja dla osób poszukujących ciszy, przestrzeni oraz kontaktu z naturą, a jednocześnie marzących o stworzeniu własneg...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 300 000 PLN

-
-
13200 m2
-
15884423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27701824 15884423 Wyobraź sobie miejsce, w którym dzień zaczyna się ciszą pól, zapachem świeżego powietrza i przestrzenią, która naprawdę należy do Ciebie. Właśnie tak wygląda codzienność na nieruchomości w Budach 37 wyjątkowym siedlisku, które łączy spokój wsi z og...

Budy (Wielkopolskie, gm. Rozdrażew)

2 000 000 PLN (983 zł/m2)

11
-
2035 m2
2008
15876165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532336 15876165 Duża działka z pozwoleniem na budowę cisza, przestrzeń i szybki dojazd do Skierniewic.Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Budy Trzcińskie, zaledwie kilka minut od Skierniewic. To idealna propozycja dla osób, które szukają spokoju, ...

Budy Trzcińskie (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

540 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
9865 m2
-
15746101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25069740 15746101 Na sprzedaż dom położony w wyjątkowym miejscu w Budach Grabskich pod Skierniewicami, w otoczeniu lasów Bolimowskiego Parku Krajobrazowego i nad malowniczą rzeką Rawką.Ta oferta to nie tylko możliwość nabycia domu, to szansa na życie bliżej natury, g...

Budy Grabskie (Łódzkie, gm. Skierniewice)

695 000 PLN (2 613 zł/m2)

2
1
266 m2
2000
15876160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532340 15876160 Działka inwestycyjna z linią brzegową rzeki 2700 m² Stare Budy, gm. JaktorówNa sprzedaż działka o powierzchni 2700 m², położona w miejscowości Stare Budy (gmina Jaktorów), w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, lasów i terenów zielonych. Nieruchomość...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

280 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
2700 m2
-
14714528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 169411 14714528 Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1199 m2 w pięknej i malowniczo położonej miejscowości Budy Mszczonowskie niedaleko Warszawy i Żyrardowa. Działka bardzo ładna w kształcie prostokąta, przylega do drogi gminnej. Prąd przy działce po...

Budy Mszczonowskie (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

150 000 PLN

-
-
1199 m2
-
15860659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182979 15860659 Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 105 m², położony w miejscowości Sade Budy, gm. Jaktorów.BUDYNEKDom stoi na ogrodzonej działce o powierzchni 363 m² (ok. 20 m x 17,5 m). Wybudowany został w 1999 roku, jest w dobrym stanie technicznym - gotowy ...

Sade Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

600 000 PLN (5 172 zł/m2)

2
2
116 m2
1999
15791561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25994376 15791561 Nie przegap tej wyjątkowej szansy na zakup domu z zabudową siedliskową w tak atrakcyjnej lokalizacji. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na oglądanie tej nieruchomości i poczuć jej niepowtarzalną atmosferę.Z okien rozciąga się widok na in...

Nowe Budy (Mazowieckie, gm. Brańszczyk)

429 000 PLN (6 129 zł/m2)

1
-
70 m2
1947
15776776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25717737 15776776 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 137 m², położony w malowniczej miejscowości Brańszczyk. Cena nieruchomości wynosi 650 000 PLN, co przekłada się na 4 761 PLN za metr kwadratowy. To doskonała okazja dla osób poszukujących komfor...

Nowe Budy (Mazowieckie, gm. Brańszczyk)

599 000 PLN (4 404 zł/m2)

4
1
136 m2
1977
15849263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26962602 15849263 Grunt położony w gminie Iłów, powiat sochaczewski. Właściciel nieruchomości dysponuje warunkami zabudowy pod farmę fotowoltaiczną. Nieregularny kształt działki. Dostęp do sieci energetycznej. Zgodnie z decyzją możliwa jest budowa obiektu infrastrukt...

Budy Iłowskie (Mazowieckie, gm. Iłów)

375 720 PLN

-
-
25048 m2
-