• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Chróścice

Znalezionych ofert: 4

15888925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna Chróścice 27832158 15888925 Działka rolna, wpisana w Księgę Wieczystą, położona za stawami Dobrzeń Wlk. - Popielów - Chróścice. Od strony Chróścic ul. Młyńską...

Chróścice, Stawy Dobrzenia Wlk

19 999 PLN (5 zł/m2)

-
-
4160 m2
-
15888924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Chróścice 27832151 15888924 Na sprzedaż działka budowlana w Chróścicach przy ul. Kwaśnej, 3920 m2.Doskonała pod działania inwestycyjne (3-4 domy jednorodzinne).Świetna komunikacja. ...

Chróścice, ul. Kwaśna

250 000 PLN (64 zł/m2)

-
-
3920 m2
-
15852608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27037092 15852608 Dom w Centrum Chróścic Dom z potencjałem, który możesz wykorzystać.Na sprzedaż dom do remontu wraz z budynkiem gospodarczym, położony w samym centrum miejscowości Chróścice przy ulicy Damrota 9, na działce o powierzchni 4,16 ara, działka numer 117124...

Chróścice (Opolskie, gm. Dobrzeń Wielki)

149 000 PLN (1 490 zł/m2)

4
1
100 m2
1930
15804659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26302336 15804659 Oferta Sprzedaży: NOWOCZESNA Nieruchomość Komercyjno-Usługowa w CHRÓŚCICACH ​ Szukasz idealnej lokalizacji dla swojego biznesu w pobliżu Opola? Prezentujemy zabudowaną nieruchomość o charakterze usługowym, gotową do użytku, z doskona...

Chróścice (Opolskie, gm. Dobrzeń Wielki)

1 299 000 PLN (4 510 zł/m2)

11
-
288 m2
2014