• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Chrzanów

Znalezionych ofert: 54

15841104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26787753 15841104 Oferujemy na sprzedaż magazyn wysokiego składowania wymagający kapitalnego remontu, położony na działce o powierzchni około 4,5 ha, przy ul. Powstańców Styczniowych 11A w Chrzanowie. Obiekt wyposażony jest w mroźnię o wielkości około 2 500 mkw., kotł...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

22 000 000 PLN (3 143 zł/m2)

1
-
7000 m2
1980
15840967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26787346 15840967 Na sprzedaż zespół obiektów magazynowo-produkcyjnych położony w Województwie Małopolskim miejscowość Chrzanów, przy ulicy Powstańców Styczniowych. Nieruchomość zlokalizowana jest w sąsiedztwie innych zakładów przemysłowych. Obecne przeznaczenie zakła...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

42 000 000 PLN (2 005 zł/m2)

1
-
20948 m2
1971
15840842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26786077 15840842 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położoną w Chrzanowie przy ul. Fabrycznej 29C – dawny hotel pracowniczy, usytuowany na działce o powierzchni 2?533 mkw.Budynek składa się z 3 kondygnacji i wymaga kapi...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

600 000 PLN (500 zł/m2)

11
-
1200 m2
1971
15829682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26631228 15829682 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie na 2 pietrze w budynku przy Al.Henryka 35 w Chrzanowie .Garsoniera ma powierzchnie 22,88 m, do lokalu przynależy piwnnica o pow 7,5 m.Orgrzewanie,woda,prąd,kanalizacja.Jest po remoncie do wejśc...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

165 000 PLN (5 500 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15884099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27695333 15884099 Do sprzedania działka w Chrzanowie Małym. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową.Atutem są media miejskie zlokalizowane przy działce ( prąd, wodociąg, internet).Działka zlokalizowa...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

467 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15291932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14927676 15291932 NIERUCHOMOŚĆDom zbudowany na dużej działce w ładnej okolicy. Na działce zostaną postawione w zabudowie bliźniaczej tylko cztery budynki, połączone łącznikiem, który można wykorzystać jako dodatkowy pokój lub zaprojektować w nim ogród zimowy. Na parte...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

750 000 PLN (3 623 zł/m2)

5
1
207 m2
2023
13677451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 1982557 13677451 Działka rolna w miejscowości Chrzanów Mały. W planie zagospodarowania przestrzennego teren częściowo przewidziany pod usługi i przemysł. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej w drodze woda, prąd i gaz. Istnieje możliwość podziału ziemi i zaku...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 400 000 PLN

-
-
10000 m2
-
13700877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2005408 13700877 Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa zlokalizowana przy głównej drodze. Wszystkie media miejskie w granicy działki, dojazd asfaltem do wjazdu na A-2 około 1,5 km.Zapraszam do oglądania, bardzo atrakcyjna oferta CENA DO NEGOCJACJI !!!Lokalizacja...

Chrzanów Duży (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

6 060 000 PLN

-
-
10100 m2
-
13677306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 99029 13677306 Teren inwestycyjny o powierzchni 18839 m2, szerokość działki od frontu 35 m. Dojazd drogą asfaltową, media: prąd , woda, gaz. Teren częściowo utwardzony i ogrodzony. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z preznaczeniem po...

Chrzanów Duży (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

3 767 800 PLN

-
-
18839 m2
-
15578060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21719302 15578060 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam działkę budowlaną w Luszowicach gmina Chrzanów, Małopolska .Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklep, kościół, szkoła, przystanek autobusowy. Działka posiada wydane warunki zabudowy. Ogłoszenie pryw...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

240 000 PLN (123 zł/m2)

-
-
1950 m2
-
15825262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26621412 15825262 Chrzanów, ul. Kolonia Fabryczna - do sprzedania garaż (z możliwym najemcą) Oferujemy garaż o powierzchni 26 m2 wraz z działką (pow. 43 m2) położoną na terenie objętym MPZP (oznaczony jako 3KDW - tereny dróg wewnętrznych). ...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

83 000 PLN (3 192 zł/m2)

11
-
26 m2
1975
15806717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26350832 15806717 Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący w położony najlepszej części Chrzanowa.LOKALIZACJA:Blisko 40-tysięczne miasto Chrzanów jest położone w strategicznej lokalizacji w połowie drogi między Krakowem a Katowicami przy autostradzie A...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

1 495 000 PLN (8 125 zł/m2)

5
2
184 m2
2017