• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Częstochowa

Znalezionych ofert: 295

15841627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26792537 15841627 Do sprzedaży M-3,o powierzchni 46,73 m2,położone na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym, Stare Miasto-Garibaldiego. Mieszkanie wolne, puste, gotowe do remontu. Dwa oddzielne pokoje, w jednym z nich balkon. Ładna, ustawna kuchnia. Łazienka razem z WC. W ...

Częstochowa (Stare miasto) (Śląskie, gm. Częstochowa)

210 000 PLN (4 565 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15878018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27587776 15878018 Nowoczesna inwestycja z mieszkaniami z ogrodem lub balkonem, zlokalizowana w pobliżu terenów zielonych, takich jak Aleja Brzozowa i Park Parkitka. Budynki wyposażone są w nowoczesny system monitoringu części wspólnych, co gwarantuje prywatność i b...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

335 220 PLN (8 822 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15878131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27589397 15878131 Nowoczesna inwestycja z mieszkaniami z ogrodem lub balkonem, zlokalizowana w pobliżu terenów zielonych, takich jak Aleja Brzozowa i Park Parkitka. Budynki wyposażone są w nowoczesny system monitoringu części wspólnych, co gwarantuje prywatność i b...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

422 676 PLN (8 993 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15877720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27577817 15877720 20 ha gruntów inwestycyjnych miasto Częstochowa .węzeł autostrady A-1, MPZP - logistyka ,produkcja , regularny kształt zbliżony do prostokąta . Dobry dojazd i dostęp do drogi publicznej dogodny wjazd na węzeł autostrady A-1,Cena ofertowa:210 PLN m k...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

42 000 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
200000 m2
-
15877721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27577814 15877721 Oferta sprzedaży gruntu dla dewelopera .Grunt inwestycyjny położony jest w Centrum Częstochowy w atrakcyjnej lokalizacji . Nieruchomość o powierzchnia 11.399 m.kw . kształt gruntu zbliżony do prostokąta,oszerokości wzdłuż ulicy 130 m głębokość 92 m...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

16 000 000 PLN (1 404 zł/m2)

-
-
11399 m2
-
15877734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27577816 15877734 Idealny grunt komercyjny (handel , usługi ,produkcja ) o szerokim spektrum inwestycyjnym, zlokalizowany w Częstochowie przy ulicy Brata Alberta .Oferujemy do sprzedaży nieruchomości gruntową o powierzchnia ,- 40118 m 2, w kształcie prostokąta o szero...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

10 430 000 PLN (260 zł/m2)

-
-
40118 m2
-
15866471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27320870 15866471 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu:Lokal parterowy położony w bardzo ruchliwym miejscu przy ul. Warszawskiej, frontem do ulicy, z bezpośrednim wejsciem z ulicy, szerokość fronu 18,5 metra, całość frontu przeszklona. Powierzchnia l...

Częstochowa (Stare miasto) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 500 000 PLN (9 728 zł/m2)

11
-
257 m2
-
15866449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27320869 15866449 Obiekt usługowo-handlowy przy głównej ulicy miasta – doskonała ekspozycjaNa sprzedaż budynek usługowo-handlowy położony przy jednej z głównych, przelotowych ulic miasta, w sąsiedztwie salonów samochodowych, placówek medycznych i punktów usługowych. B...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

950 000 PLN (4 657 zł/m2)

11
-
204 m2
-
15866530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320838 15866530 Do sprzedania działka budowlana 975 m2 na Stradomiu w okolicy ul. Przestrzennej. Objęta planem zagospodarowania 1 MNU zabudowan jednorodzinna z usługami. Bardzo spokojna okolica . Woda i prąd w ulicy w odległości ok 50 m od działki. Gaz w ulicy przy...

Częstochowa (Kawodrza) (Śląskie, gm. Częstochowa)

160 000 PLN (164 zł/m2)

-
-
975 m2
-
15866571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320832 15866571 Szukasz dużej działki pod budowę dom wraz z zabudową gospodarczą Zapraszamy!Mam do zaoferowania działkę pow. 7279m2 w Częstochowie na pograniczu dzielnic Liszka Dolna i Dźbów Parametry działki:• dostęp do drogi publicznej: ul. Nieduża ,• brak planu...

Częstochowa (Liszka dolna) (Śląskie, gm. Częstochowa)

205 000 PLN (28 zł/m2)

-
-
7279 m2
-
15866508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320829 15866508 Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną dla której wydano WZZIT.Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Podjasnogórskiej o powierzchni 723 mkw.Zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczona jest pod zabudowę wielorodzinną . Istnieje również możliwość r...

Częstochowa (Okolice jasnej góry) (Śląskie, gm. Częstochowa)

560 000 PLN (775 zł/m2)

-
-
723 m2
-
15866465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320819 15866465 Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną w idealnej lokalizacji, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednodzinnej oraz lasu10 minut samochodem od centrum Częstochowy.Media w drodze przy działce: prąd, woda i kanalizacja.Możliwość przyłączenia do sieci...

Częstochowa (Wyczerpy) (Śląskie, gm. Częstochowa)

399 000 PLN (412 zł/m2)

-
-
968 m2
-