• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Czeladź

Znalezionych ofert: 17

15795659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26100784 15795659 LOKALIZACJAMieszkanie jest zlokalizowane w Czeladzi przy ul. Szpitalnej w wysokim bloku na 9 piętrze. To doskonale skomunikowane osiedle blisko terenów zielonych oraz z szybkim dostępem do centrum i miast ościennych.W pobliżu znajdują się sklepy, szk...

Czeladź (Śląskie, gm. Czeladź)

359 000 PLN (5 636 zł/m2)

3
1
63.7 m2
1979
15790749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25976192 15790749 Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie o pow. 85.29 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w budynku po termomodernizacji (część domu) przy ul. Spokojnej w Czeladzi. Lokal jest wydzieloną częścią domu (parter), z wyodrębnioną własnością (odr...

Czeladź (Śląskie, gm. Czeladź)

275 000 PLN (3 224 zł/m2)

4
1
85.29 m2
1964
15721862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24608192 15721862 Marzysz o wnętrzu zaprojektowanym od A do Z według własnych pomysłów? To mieszkanie w Czeladzi przy ul. Legionów 30a jest idealne dla Ciebie!Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,3 m², położonego na 4. piętrze w czteropiętrowym b...

Czeladź (Śląskie, gm. Czeladź)

210 000 PLN (3 940 zł/m2)

3
1
53.3 m2
-
15702227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hotel & Restauracja RYCERSKI - dochodowy biznes z potencjałem. 24230317 15702227 OKAZJA INWESTYCYJNA - GOTOWY BIZNES NIERUCHOMOŚĆ PREMIUM W ŚLĄSKIM CENTRUM KOMUNIKACYJNYM Na sprzedaż unikalna nieruchomość komercyjna – Hotel i Restauracja Rycerski - zlokalizowana w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów aglomeracji ś...

Czeladź, Czeladź

15 900 000 PLN (6 766 zł/m2)

12
-
2350 m2
-
15658794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23441458 15658794 Na sprzedaż: W lokalu może funkcjonować hurtownia, sprzedaż wysyłkowa, magazyn, gabinet, biuro lub studio. Przyziemie: Dwa duże przestrzenie użytkowe możliwość ich wykorzystania na sprzedaż, biura, magazyny. Pomieszczenie kotłownia. Dodatkowe , niez...

Czeladź (Śląskie, gm. Czeladź)

210 000 PLN (1 821 zł/m2)

1
-
115.3 m2
1995