• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Czernichów

Znalezionych ofert: 26

15860547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182860 15860547 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Dom z ogromnym potencjałem dla dużej rodziny, rodziny wielopokoleniowej lub inwestycji pod wynajemCzernichów ul. Wędkarska Dolina Soły Jeziora Góra ŻarNa sprzedaż przestronny, wolnostojący dom...

Czernichów (Śląskie, gm. Czernichów)

999 000 PLN (4 163 zł/m2)

12
3
240 m2
2013
15860065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27181298 15860065 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068INWESTYCJA W BESKIDACH DOM IDEALNY POD WYNAJEM CAŁOROCZNY LUB POKOJE GOŚCINNECzernichów ul. Wędkarska Jezioro Żywieckie i Międzybrodzkie Góra ŻarNieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjn...

Czernichów (Śląskie, gm. Czernichów)

999 000 PLN (4 163 zł/m2)

12
-
240 m2
2013
15826273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26647685 15826273 Domy jednorodzinne pod Krakowem Prezentuję Państwu ofertę nowoczesnych i funkcjonalnych domów położonych na działkach od 300 m2 do 710 m2. Osiedle składa się z 19 domów wolnostojących o powierzchni użytkowej 104,24 m2, w...

Czernichów (Przeginia duchowna) (Małopolskie, gm. Czernichów)

850 000 PLN (8 173 zł/m2)

4
2
104 m2
2024
15826388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26647684 15826388 Domy jednorodzinne pod Krakowem Prezentuję Państwu ofertę nowoczesnych i funkcjonalnych domów położonych na działkach od 300 m2 do 710 m2. Osiedle składa się z 19 domów wolnostojących o powierzchni użytkowej 104,24 m2, w...

830 000 PLN (7 981 zł/m2)

4
2
104 m2
2024
15825241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26646773 15825241 Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja domów w Wołowicach to jedynie sześć dom&oa...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

879 000 PLN (6 416 zł/m2)

4
2
137 m2
2023
15825233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26646772 15825233 Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja domów w Wołowicach to jedynie sześć domów bliźniaczych w ...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

879 000 PLN (6 416 zł/m2)

4
2
137 m2
2023
15760496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy w cenie jednego - olbrzymi potencjał 25357807 15760496 OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCHDom w Czernichowie - 20 kilometrów od centrum Krakowa. Po drodze w odległości zaledwie 13 kilometrów jest węzeł obwodnicy miasta, co doskonale ułatwia komunikację nie tylko z każdym jego zakątkiem, ale wręcz z całym k...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

990 000 PLN (5 211 zł/m2)

7
2
190 m2
1985
15825226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26623964 15825226 Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja domów w Wołowicach to jedynie sześć domów bliźniaczych w ...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

889 000 PLN (6 489 zł/m2)

4
2
137 m2
2023
15825287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26623832 15825287 Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja domów w Wołowicach to jedynie sześć domów bliźniaczych w ...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

889 000 PLN (6 489 zł/m2)

4
2
137 m2
2023
15825277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26623642 15825277 Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja domów w Wołowicach to jedynie sześć domów bliźniaczych w ...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

899 000 PLN (6 562 zł/m2)

4
2
137 m2
2023
15494830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19821529 15494830 Szanowni Państwo,mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę działki rolnej z częścią leśną. Rola klasy V. Oferta dotyczy działki o powierzchni 986 m2. Lokalizacja w jakiej się znajduję należy do wyjątkowo atrakcyjnych. Parcela znajduję si...

Czernichów (Śląskie, gm. Czernichów)

49 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
986 m2
-
15494834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 19821527 15494834 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej położonej w przepięknej miejscowości Czernichów w powiecie żywieckim. Oferta dotyczy gruntu o powierzchni 655 m2 klasy V. Parcela otoczona jest pasem górskim, w odległości 1 km pł...

Czernichów (Śląskie, gm. Czernichów)

120 000 PLN (183 zł/m2)

-
-
655 m2
-