• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Dąbrowa Górnicza

Znalezionych ofert: 84

15834694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26781892 15834694 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość w bardzo dobrym standardzie, gotowa do wprowadzenia. Położenie budynku zapewnia bardzo dobre skomunikowanie przy jednoczesnym zachow...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

359 900 PLN (7 057 zł/m2)

3
1
51 m2
1978
15887582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27787403 15887582 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOFERTA BEZPOŚREDNIO OD WŁĄSCICIELA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW Na sprzedaż jednorodzinny dom w Dąbrowie Górniczej ZąbkowicePowierzchnia domu ok.140 m2- częściowo podpiwniczony,Parter domu to dwa pokoje z kuchnią i ł...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

839 000 PLN (5 786 zł/m2)

5
-
145 m2
1961
15878373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594886 15878373 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej i zielonej części Dąbrowy Górniczej Ząbkowice. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem i chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własn...

195 000 PLN (4 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15677451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Dwurodzinny w Okradzionowie 23790713 15677451 NA SPRZEDAŻ DOM DWURODZINNY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ (OKRADZIONÓW)Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny, piętrowy dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej 270 m², położony w zielonej i spokojnej okolicy Dąbrowy Górniczej ...

Dąbrowa Górnicza (Okradzionów) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

990 000 PLN (3 667 zł/m2)

6
2
270 m2
1970
15894623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27946547 15894623 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 65,65 m².Idealny na GABINETY lub BIUROLokalizacja w Dąbrowa Górniczej, na dobrze skomunikowanym osiedlu z dostępem do różnych środków transportu. Otoczeni...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

440 000 PLN (6 667 zł/m2)

6
-
66 m2
-
15812315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26479036 15812315 Na sprzedaż mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 2 o powierzchni 50 m². Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju i położone na czwartym piętrze 10-cio piętrowego budynku.Niewątpliwym atutem mieszkania ...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

349 000 PLN (7 271 zł/m2)

3
-
48 m2
1974
15876161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532333 15876161 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m², położone w dzielnicy Gołonóg w Dąbrowa Górnicza przy ul. Kasprzaka. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, co zapewnia funkcjonalny układ i duże możliwo...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

260 000 PLN (5 200 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15804152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26301682 15804152 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2 z balkonem, usytuowanego na 4 piętrze.Mieszkanie do odświeżenia.Opiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 602 101 602Nieruchomość składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

309 000 PLN (6 438 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15860757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27183920 15860757 Dom jednorodzinny w trakcie budowy Dąbrowa Górnicza, BugajNa sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie budowy, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Bugaj w Dąbrowie Górniczej przy ul. Żurawinowej. Dom położony na nowo powstającym, kameralnym osied...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

750 000 PLN (4 438 zł/m2)

4
2
169 m2
2021
15889624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856555 15889624 Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 62m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy al. Piłsudskiego na osiedlu Manhattan.Mieszkanie składa się z : kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, sypialni oraz pokoju dziennego powiększonego kosztem małej sypialn...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

439 000 PLN (7 081 zł/m2)

2
1
62 m2
1980
15869120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27401496 15869120 Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji w Dąbrowie Górniczej o powierzchni 30m2. Nieruchomość nie posiada balkonu ale za to jedno duże okno wynagradza to w 100%. Okolica zapewnia szybki dostęp do wszystkich najważniejszych punktów codziennego ż...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

185 000 PLN (6 167 zł/m2)

1
1
30 m2
1970
15622133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22637354 15622133 Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną w centrum miasta Dąbrowa Górnicza!Jest to działka budowlana o powierzchni 5030 m2 i głównych wymiarach 50x90 m2.Działka inwestycyjna pod zabudowę usługową. Zlokalizowana w świetnej lokalizacji umożliwiającej...

Dąbrowa Górnicza (Centrum) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 911 400 PLN (380 zł/m2)

-
-
5030 m2
-