• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Dobra

Znalezionych ofert: 86

15883500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675170 15883500 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 972 m², położona w miejscowości Dobra, w cenie 398 520 zł.Nieruchomość znajduje się w obszarze, który jest przewidziany w Planie ogólnym Gminy pod zabudowę jednorodzinną. Media dostępne na dział...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

398 520 PLN

-
-
972 m2
-
15882897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673254 15882897 Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej pożądanych części Dobrej Szczecińskiej przy ul. Limonkowej – w spokojnym, kameralnym otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, a...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

637 000 PLN

-
-
980 m2
-
15329815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15980876 15329815 TYLKO U NAS!Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu jednorodzinnego dwulokalowego w Dobrej.Zakończenie prac planowane jest na I-II kwartał 2026. Projekt domu indywidualny. Dostępna tylko lewa część bliźniaka.Dom o powierzchni całkowitej ...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

960 000 PLN (6 756 zł/m2)

4
3
142.1 m2
2024
15758052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25312757 15758052 Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim wykończenia w świetnej lokalizacji w Dobrej. Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją pomiędzy, został zaprojektowany z na...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

920 000 PLN (8 205 zł/m2)

4
1
112.12 m2
2025
15713001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24431613 15713001 Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim wykończenia w świetnej lokalizacji w Dobrej. Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją pomiędzy, został zaprojektowany z na...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

999 000 PLN (7 287 zł/m2)

5
1
137.1 m2
2026
15866372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27319096 15866372 Nowa niższa cena!!Na sprzedaż bardzo klimatyczny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 110 m² na nasłonecznionej działce 743 m² w Dobrej (gm. Dobra Szczecińska, powiat policki). Dom zbudowany w 2020 roku jest w doskonałym stanie, bardzo tani w u...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 140 000 PLN (10 364 zł/m2)

4
1
110 m2
2020
15802024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26254859 15802024 Wydana decyzja o warunkach zabudowy na dwie działki (razem z sąsiednią).Działka o powierzchni 1052 m² – idealna do szybkiej zabudowy!Doskonała lokalizacja – szybki i prosty dojazd do Szczecina i granicy polsko-niemieckiej.Wieś Wołczkowo przylega do ...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

319 000 PLN

-
-
1052 m2
-
15741933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24982338 15741933 Marzysz o budowie domu w ekologicznie czystej okolicy, a jednocześnie blisko Szczecina?Ta oferta z wydaną decyzją o warunkach zabudowy jest właśnie dla Ciebie!Działka o powierzchni 1331 m² – idealna do szybkiej zabudowy!Doskonała lokalizacja – szybk...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

319 000 PLN

-
-
1331 m2
-
15722949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24627994 15722949 Marzysz o budowie domu w ekologicznie czystej okolicy, a jednocześnie blisko Szczecina?Ta oferta z wydaną decyzją o warunkach zabudowy jest właśnie dla Ciebie!Działka o powierzchni 1331 m² – idealna do szybkiej zabudowy!Doskonała lokalizacja – szybk...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

319 000 PLN

-
-
1331 m2
-
15896433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27980046 15896433 Na sprzedaż przestronne i rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem usytuowane na parterze niskiego bloku w miejscowości Dobra (gm. Dobra).NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o powierzchni 80,1 m2 składa się z:- salonu (18,7 m2) z wyjściem na duży taras...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

749 000 PLN (9 351 zł/m2)

4
1
80.1 m2
1998
15562456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21375480 15562456 TYLKO U NAS !!!Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Dobrej Szczecińskiej, w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. Szczegóły oferty: Dom o powierzchni 140 m² został wybudowany w 2000 roku. Jest to solidny budynek z...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 450 000 PLN (10 357 zł/m2)

3
2
140 m2
2000
15883062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673618 15883062 Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Dobra, w gminie Police – jednej z najchętniej wybieranych lokalizacji do zamieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie Szczecina. Nieruchomość o pow. 1331 m2 posiada wydane warunki zabudowy, co znacząc...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

299 000 PLN

-
-
1331 m2
-