• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gąski

Znalezionych ofert: 36

15886833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27768795 15886833 Na sprzedaż klimatyczny dom z widokiem na jezioro - Gąski, gm. OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki z domem całorocznym w malowniczej miejscowości Gąski, w gminie Olecko.Działka i zabudowania- Powierzchni...

Gąski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

439 000 PLN (3 658 zł/m2)

5
2
120 m2
2005
15636730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22967229 15636730 Działka 5150m2 pomiędzy trzema jeziorami - GąskiSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą świetnie położonej działki w miejscowości Gąski, gmina Olecko.Nieruchomość o powierzchni 5143m2 jest w kształcie pięciokąta o wymiarach: 57m x 67m x 42m ...

Gąski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

220 000 PLN (43 zł/m2)

-
-
5143 m2
-
15881461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27632572 15881461 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w miejscowości Gąski, gmina Olecko.Nieruchomość o powierzchni 3000 m² ma regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 54 m x 55 m, co stwarza szero...

Gąski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

149 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15848941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26952420 15848941 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowo malowniczo położonej nieruchomości gruntowej w miejscowości Gąski, gmina Olecko.Oferowany kompleks działek o łącznej powierzchni 5,0595 ha stanowi doskonałą propozycję dla osób posz...

Gąski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

550 000 PLN (11 zł/m2)

-
-
50595 m2
-
15887744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27792602 15887744 Na sprzedaż działka letniskowa nad morzem, Gąski ul. Piaskowa, gm. Mielno, 588.000,- PLN Link do filmu: https:youtu.beyZ9gOguHWjk Na sprzedaż działka letniskowa oddalona zaledwie 1800 metrów od plaży. Działka o numerze ewidencyjnym 1619 o...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

588 000 PLN

-
-
3001 m2
-
15887742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27792600 15887742 Na sprzedaż działka letniskowa nad morzem, Gąski ul. Piaskowa, gm. Mielno, 619.000,- PLN Link do filmu: https:youtu.beEDCIV64CCdM Na sprzedaż działka letniskowa oddalona zaledwie 1800 metrów od plaży. Działka o numerze ewidencyjnym 16111 o p...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

619 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15880994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27620607 15880994 Na sprzedaż działka inwestycyjna nad morzem, Gąski ul. Kołobrzeska, gm. Mielno, 7.880.000,- PLN Link do filmu: https:youtu.beG2hF3cBTxWU Na sprzedaż działka inwestycyjna z przeznaczeniem pod zabudowę usługowo- mieszkaniową ekstensywną od...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

7 880 000 PLN

-
-
6010 m2
-
15882475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27665310 15882475 Na sprzedaż działka letniskowa nad morzem, Gąski ul. Piaskowa, gm. Mielno, 659.000,- PLN Link do filmu: https:youtu.bemRMa4I9TfyQ Na sprzedaż działka letniskowa oddalona zaledwie 1800 metrów od plaży. Działka o numerze ewidencyjnym 16110 o p...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

659 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15745838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25065638 15745838 Na sprzedaż: działka budowlana 1182 m² w spokojnej części Gąsek – kilka minut od plaży!Idealne miejsce na dom całoroczny lub wakacyjny – płaska, sucha działka w otoczeniu natury, gotowa pod inwestycję. Spokój, przestrzeń i bliskość morza tworzą ideal...

Gąski (Paprotno) (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

275 000 PLN (233 zł/m2)

-
-
1182 m2
-
15745827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25065637 15745827 Na sprzedaż: działka budowlana 1002 m² nr 11142 w spokojnej części Gąsek – kilka minut od plaży!Idealne miejsce na dom całoroczny lub wakacyjny – płaska, sucha działka w otoczeniu natury, gotowa pod inwestycję. Spokój, przestrzeń i bliskość morza two...

Gąski (Paprotno) (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

260 000 PLN (259 zł/m2)

-
-
1002 m2
-
15772660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25615727 15772660 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w malowniczym miejscu - Gąski, powiat olecki.Nieruchomość o powierzchni 3100 m2 jest w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość 30m x długość 103m.Bezpośrednio wzdłuż dz...

Gąski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

130 000 PLN (42 zł/m2)

-
-
3100 m2
-
15883645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675365 15883645 Na sprzedaż apartament zlokalizowany w miejscowości Gąski , lokal użytkowy położony na parterze od strony wschodniej z dodatkowym tarasem o powierzchni ok. 16 m2.Powierzchnia lokalu 31,25 m2, na którą składa się:- pokój dzienny + aneks kuchenny- sypi...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

400 000 PLN (12 800 zł/m2)

2
1
31.25 m2
2026