• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Głowienka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Głowienka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15885837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27742947 15885837 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Czerwonak w bloku 3 piętrowym na wysokim parterze. Budynek jest po termomodernizacji , okna nowe PCV, klatki odnowione. Blok jest ładnie usytuowany ,wśród...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

430 000 PLN (7 288 zł/m2)

3
-
59 m2
1993
15830952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26683374 15830952 OKAZJA OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS ! Na sprzedaż udział 34 w całej nieruchomości, działka 9424 m2 o numerze geodezyjnym 197 zabudowana domem wolnostojącym o pow. ok. 90 m2 oraz budynkiem gospodarczym o ...

Duszniki (Wielkopolskie, gm. Duszniki)

180 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
9424 m2
-
15802243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26259422 15802243 Polecam !!! Ścisłe Centrum. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Książąt Pomorskich oraz blisko Miejskiego Rynku tuż przy dawnym młynie. Droga do budynku wiedzie przez most na tzw . kanale młyńskim. ...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

3 490 000 PLN (6 585 zł/m2)

12
-
530 m2
1900
15582512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21824397 15582512 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Mirosławki (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

420 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15582235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21820415 15582235 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Noskowo (Wielkopolskie, gm. Września)

115 000 PLN (137 zł/m2)

-
-
840 m2
-
15447461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18771086 15447461 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS Polecam ofertę sprzedaży działki budowlanej z możliwymi warunkami zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego , wolnostojącego o pow. zabudowy 80-140m2 , dwie kondygnacje . ...

Pruśce (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

150 000 PLN (208 zł/m2)

-
-
720 m2
-
15307934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15390915 15307934 Polecam do sprzedaży ładne działki budowlane pod zabudowę jednorodzinne oraz działki wielorodzinne i pod inwestycje deweloperską położone na zachód od Poznania nad jeziorem Bytyńskim w miejscowości Bytyń o powierzchni od 600m2 do 1200 m...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

170 000 PLN (213 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15890032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27867580 15890032 Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu, w dzielnicy Podczele na osiedlu strzeżonym Feniks. Ta nieruchomość oferuje 2 p...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (14 595 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15888035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27800760 15888035 CENA PODLEGA NEGOCJACJI + ELASTYCZNE WARUNKI ZAKUPUCena 79000000, cena do negocjacji! Płacisz jak Tobie wygodnie. Mogą być raty, spłata w formie prac budowlanych dla właściciela posesji oferty i propozycje zakupu mile widziane.KUPUJĄCY NIE PŁACI PRO...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

7 900 000 PLN (16 809 zł/m2)

6
1
470 m2
2001
15887329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27780859 15887329 Na sprzedaż nieruchomość z 2025 roku, stanowiąca jeden solidny budynek mieszkalny z dwoma całkowicie niezależnymi lokalami w układzie lustrzanego odbicia.Nieruchomość zlokalizowana jest w malowniczej miejscowości Malachin, w gminie Czersk, województw...

Malachin (Pomorskie, gm. Czersk)

582 000 PLN (3 571 zł/m2)

4
1
163 m2
2024
15878941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602832 15878941 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w spokojnej i rozwijającej się części Nakła Śląskiego, w powiecie tarnogórskim. Nieruchomość położona jest na ustawnej działce o powierzchni 372 m² i stanowi doskonałą...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

490 000 PLN (5 326 zł/m2)

4
2
92 m2
2026
15878948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27602827 15878948 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję magazynowo-usługową z częścią mieszkalno-biurową jedna z niewielu realnych możliwości, aby połączyć miejsce pracy z miejscem zamieszkania w jednym, spójnym i funkcjonalnym obiekcie.Budynek został za...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

1 100 000 PLN (2 842 zł/m2)

4
1
387 m2
2012