• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Głowienka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Głowienka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15876224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27533035 15876224 Atrakcyjny lokal użytkowy 38,49 mkw w Obornikach Śląskich , położony na parterze budynku z 2007 r. Składa się z dwóch połączonych ze sobą pomieszczeń ok. 22 m2 i 10 m2 oraz wydzielonych pomieszczeń socjalnego i sanitarnego. Wysokość lokalu: 2,79 ...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

249 000 PLN (6 553 zł/m2)

11
-
38 m2
2007
15873160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27513144 15873160 REZERWACJA Poniemiecki dom 183 m2 w zabudowie szeregowej, posadowiony na działce 600 m2 w Urazie, ok. 7 km od Obornik Śląskich i 20 km od Wrocławia. Dom składa się z następujących kondygnacji: PARTER ok. 88,6 m2 : 4 pokoje, kuchnia, łazienka z natr...

Uraz (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

297 000 PLN (1 188 zł/m2)

7
-
250 m2
1880
15853904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27063280 15853904 Dom wolno stojący 130 m2 na osiedlu Fredry w Obornikach Śląskich , posadowiony na działce 476 mkw , dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem, wybudowany w 1985 r. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: PARTER 79,21 m2: pokój dzienny połączony z kuchnią i jadalnią o łącz...

Oborniki Śląskie (Miasto) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

757 000 PLN (5 823 zł/m2)

5
-
130 m2
1885
15784505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25854229 15784505 Dom parterowy o powierzchni całkowitej 190 m2 (powierzchnia użytkowa 130,13 m2 + 29,52 m2 garaż) w Obornikach Śląskich , posadowiony na działce 918 mkw, wybudowany w 2005 roku . Atrakcyjnie położony, w spokojnej i zielonej części miast...

Oborniki Śląskie (Oborniki śląskie) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

1 200 000 PLN (6 316 zł/m2)

4
-
190 m2
2005
15850201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
poranna kawa z widokiem na port| top lokalizacja 26991460 15850201 Szukasz przestrzeni, światła i widoku, który daje oddech? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, świetną lokalizację i potencjał aranżacyjny. Układ daje wiele możliwości- można je przearanżować na mieszkanie 3 pokojowe (tak jak na przykładowym planie). ...

Gdynia (Grabówek) (Pomorskie, gm. Gdynia)

619 000 PLN (9 984 zł/m2)

2
1
62 m2
1968
15895796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27962756 15895796 Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową z przepięknym widokiem i dużym potencjałem inwestycyjnym. Działka znajduje się w Gliczarowie Górnym przy ul. Jurzyste. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy od drogi gminnej. Przestrzeń nie jest objęt...

Gliczarów Górny (Małopolskie, gm. Biały Dunajec)

7 000 000 PLN

-
-
9175 m2
-
15895791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962741 15895791 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,29 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskośc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 128 564 PLN (11 600 zł/m2)

4
1
97.29 m2
2024
15895789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27962735 15895789 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskości do...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 942 710 PLN (10 500 zł/m2)

6
3
185.02 m2
2024
15895863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27962734 15895863 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskości do...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 618 680 PLN (10 500 zł/m2)

5
3
154.16 m2
2024
15895786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962725 15895786 EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem z widokiem na las oraz balkonem w zielonych Katowickich Panewnikach. LOKALIZACJA: Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokojna, zielona okolica z niską zabudow...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

699 999 PLN (11 475 zł/m2)

3
1
61 m2
2018
15895855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962711 15895855 Eastate prezentuje Państwu trzy działki przemysłowe przeznaczone pod zabudowę produkcyjno-usługową, położone w miejscowości Wicko, 10km od Łeby.LOKALIZACJA:Wicko (woj. pomorskie, powiat lęborski) to lokalizacja z dogodnym dostępem do dróg regionalnyc...

Wicko (Pomorskie, gm. Wicko)

592 280 PLN

-
-
9879 m2
-
15895776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962702 15895776 Eastate prezentuje Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim na sprzedaż przy ul. Borkowskiej w Gdańsku.LOKALIZACJA: Ul. Borkowska znajduje się w spokojnej, dynamicznie rozwijającej się części południowego Gdańska, z dogodnym dojazdem do centrum oraz ...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

399 000 PLN (14 778 zł/m2)

1
1
27 m2
2025