• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdańsk Kiełpino Górne

Znalezionych ofert: 14

15727845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom blisko natury i miasta 24725782 15727845 OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSEMarzysz o przestronnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska i całego Trójmiasta? Nieruchomość w Kiełpinie Górnym to propozycja idealna dla Ciebie.Dom znajduje się na ...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 150 000 PLN (11 026 zł/m2)

6
2
195 m2
2018
15886487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny bliźniak 110 m² z ogrodem 27759577 15886487 Nowoczesny dom z ogrodem - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacjaNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy - idealnej dla rodzin oraz osób ceniących ciszę, a jednocześnie wygodn...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

850 000 PLN (7 727 zł/m2)

5
2
110 m2
2025
15885961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny bliźniak 110 m² z ogrodem 27745073 15885961 Nowoczesny dom z ogrodem - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacjaNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy - idealnej dla rodzin oraz osób ceniących ciszę, a jednocześnie wygodn...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

850 000 PLN (7 727 zł/m2)

5
2
110 m2
2025
15884284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z tarasem na dużej działce| Spokojna okolica 27698723 15884284 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 106 m², położony na dużej działce o powierzchni 1030 m² w Kiełpinie Gdańskim. Nieruchomość z 2011 roku, gotowa do zamieszkania, idealna dla rodziny.Dom oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz komfort co...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 550 000 PLN (14 623 zł/m2)

4
2
106 m2
-
15853883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom 150m2, 27061728 15853883 DOM:Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Termin zakończenia budowy : do końca 2026r.Istnieje możliwość wykończenia pod klucz według indywidualnych ustaleń.Idealny dla rodziny, stan deweloperski, funkcjonalny układ.Działka dla jednego lokalu ...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 380 000 PLN (9 200 zł/m2)

5
2
150 m2
2026
15853884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom, 5 pok, 150m2, 27061729 15853884 DOM:Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Termin zakończenia budowy : do końca 2026r.Istnieje możliwość wykończenia pod klucz według indywidualnych ustaleń.Idealny dla rodziny, stan deweloperski, funkcjonalny układ.Działka dla jednego lokalu ...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 380 000 PLN (9 200 zł/m2)

5
2
150 m2
2026
15873095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 777m2, Gdańsk 27512020 15873095 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 777 m2, położona w Kiełpinie Górnym na osiedlu domów jednorodzinnych. Uchwalony Plan Ogólny-  zabudowa jednorodzinna .Nieruchomość w kształcie prostokąta, wymiary: szerokość ok. 20 m, długość 38 ...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN

-
-
777 m2
-
15092484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9625605 15092484 LOKALIZACJA:Działka położona jest w rejonie ulicy Mamuszki w Kiełpinie Górnym, jednym z lepiej skomunikowanych osiedli w Gdańsku. Ze względu na sąsiedztwo obwodnicy i sprawny dojazd do lotniska najważniejsze punkty usługowo-handlowe są na wyciągnięci...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 000 PLN

-
-
7270 m2
-
15756354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25251309 15756354 LOKALIZACJA:Działka położona jest w rejonie ulic Mamuszki i Niegocińskiej w Kiełpinie Górnym, jednym z lepiej skomunikowanych osiedli w Gdańsku. Ze względu na sąsiedztwo obwodnicy i sprawny dojazd do lotniska najważniejsze punkty usługowo-handlowe są...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 000 PLN

-
-
6359 m2
-
15791602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak gotowy do zamieszkania - 129,6 m2 25996080 15791602 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY: urokliwa, sielankowa lokalizacja w pełni urządzony, wyposażony w nowoczesne rozwiązania techniczneniskie koszty utrzymaniam...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 790 000 PLN (7 682 zł/m2)

4
2
233 m2
2005
15613324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom dla rodziny w Kiełpinie Górnym 22474538 15613324 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Kiełpinie Górnym w Gdańsk...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 000 PLN (9 506 zł/m2)

5
2
263 m2
2025
15795737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26103389 15795737 Oferta testowa.Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego....

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 550 000 PLN (14 091 zł/m2)

5
-
110 m2
2012