• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdańsk Letnica

Znalezionych ofert: 33

15827470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26634628 15827470 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROWidokowe mieszkanie 9. piętro LetnicaNa sprzedaż mieszkanie położone w Letnica, przy ul. Suchej 37, usytuowane na 9. piętrze nowoczesnego budynku z balkonem i panoramicznym widokiem ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

844 000 PLN (16 880 zł/m2)

2
-
50 m2
2019
15792182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26007135 15792182 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem – apartamentowiec, piętro 56Opis nieruchomości:Oferujemy atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe z osobną ku...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

839 000 PLN (17 851 zł/m2)

2
-
47 m2
2019
15761342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25380692 15761342 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROWyjątkowy Apartament w Gdańsku – Idealna Inwestycja lub Miejsce do ZamieszkaniaNa sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament, położony w prestiżowej inwestycji Przystań Letnica, przy ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

949 000 PLN (19 771 zł/m2)

2
-
48 m2
2024
15823973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26634621 15823973 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – Luksusowy apartament 3-pokojowy z 2 łazienkami, 250 m od plaży Gdańsk Letnica, PortoPowierzchnia: 72 m²Opis nieruchomości:Na sprzedaż komfortowy i nowocześnie urządzony ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 239 000 PLN (17 208 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15819583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26634614 15819583 Uwaga! Mieszkanie w stanie deweloperskim!3pok 65.5m2 taras 7.6m2 blisko morza - gotowe do odbioru!SZUKASZ INNEGO PIĘTRA LUB METRAŻU? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS - NIE WSZYSTKIE OFERTY SĄ PUBLIKOWANE!Pokój z aneksem 26.29m2 Taras 7.67m2 Sypialnia 12.91m2 Sypialn...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 048 960 PLN (15 893 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15775503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25675620 15775503 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONowoczesne mieszkanie 3-pokojowe nad morzem – Gdańsk Letnica, osiedle PORTO (ROBYG)Powierzchnia: 67,93 m²Liczba pokoi: 3Piętro: — 1Stan: deweloperskiBalkon: tak, 9,63 m²Miejsce postojo...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 100 000 PLN (16 176 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15768106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzenny apartament z widokiem na Zatokę 25534904 15768106 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - apartamentem typu studio z zachwycającym, panoramicznym widokiem na Zatokę Gdańską, położonym na 14. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Suchej w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób, któr...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

618 000 PLN (19 935 zł/m2)

1
1
31 m2
2020
15894519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyny apartament z widokiem na morze Letnica 27944367 15894519       Wyjątkowy apartament z centralnym widokiem na morze.  LOKALIZACJA:Gdańsk Letnica jest to bardzo dynamicznie rozwijającą się dzielnicą Gdańska. Letnica to idealne miejsce do życia i spędzania wolnego czasu.Bliskość plaży, morza i parków to ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

954 230 PLN (18 710 zł/m2)

2
1
51 m2
2024
15787232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 miejsca w hali | klima | blisko morza I balkon 25922528 15787232 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Do not hesitate to write or call us. We speak English.Cena nie podlega negocjacji.Przestronne mieszkanie 3-po...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
2024
15704972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24273249 15704972 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Nowe wykończone mieszkanie z widokiem na morze. Taras 18m2.• Lokalizacja: mieszkanie położone w Gdańsku Letnicy, zaledwie 1 km od plaży. Kilkanaście minut spacerem od latarni morskiej w Nowym Porcie. Świetny punkt komunikac...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 550 000 PLN (26 724 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15886321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27753277 15886321 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Funkcjonalna kawalerka na nowym osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku. Mieszkanie na czwartym piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą, halą garażową, portiernią ochroną.Mieszkanie o powierzchni 28m2 w pełni umeblowane i wyposażone...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

580 000 PLN (20 714 zł/m2)

1
1
28 m2
2018
15614626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22498476 15614626 Nowe, komfortowe w najlepszej lokalizacji GdańskaZaletyPiękne widokiSolidny deweloper z dużym doświadczeniemUstawne mieszkania w rozsądnych cenachKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC.LokalizacjaOsiedle Horizon powstaje w sąsiedztwie Drogi Zi...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 334 319 PLN (14 826 zł/m2)

4
1
90 m2
2024