• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdańsk Orunia

Znalezionych ofert: 91

15682565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogrodzona działka z dojazdem i mediami 23879764 15682565 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Inwestycyjna działka z potencjałem Gdańsk Orunia - blisko centrum i S7LOKALIZACJANieruchomość położona w Gdańsku, w dzielnicy Oru...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

530 000 PLN

-
-
1503 m2
-
15823114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26611808 15823114 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną na dzielnicy Orunia przy ul. Równej w 2 piętrowym bloku wybudowanym w 1997 roku.Nieruchomość:Powierzchnia nieruchomości - 70,5 m2.W mieszkaniu znajdują się:- 3 oddzielne pokoje - oddzielna kuchnia...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (9 915 zł/m2)

3
-
70.5 m2
1997
15505791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Spółdzielczo-własnościowe mieszkanie !! 20063233 15505791 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w cichej spokojnej okolicyATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu!- łatwy zakup dla obcokrajowców- świetna propozycja inwestycyjna,- znakomita...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (11 519 zł/m2)

3
1
52 m2
1970
15802519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3- pok mieszkanie dla rodziny Orunia Górna 26267531 15802519 Przestronne 3- pokojowe mieszkanie z balkonem. Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową . Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.Wyjątkowe 3- pokojowe mieszkanie w świetnej cenie, położone w pięknej zielonej ok...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

595 000 PLN (11 019 zł/m2)

3
-
54 m2
2024
15802517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3- pok mieszkanie dla rodziny z garderobą 26267530 15802517 Przestronne 3- pokojowe mieszkanie z garderobą. Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową . Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.Wyjątkowe 3- pokojowe mieszkanie w świetnej cenie, położone w pięknej zielonej o...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

610 660 PLN (9 542 zł/m2)

3
-
64 m2
2024
15802515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2- pok mieszkanie dla pary 7km do centrum 26267529 15802515 Przestronne 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową . Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.Wyjątkowe 2- pokojowe mieszkanie w świetnej cenie, położone w pięknej zielonej o...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

507 079 PLN (12 073 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15699370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24167613 15699370 Stylowa willa z ogrodem – idealna na działalność usługową lub komfortowy dom rodzinny.Na sprzedaż wyjątkowa, trzykondygnacyjna willa z ogrodem, zlokalizowana na granicy dzielnic Chełm i Orunia Górna – w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie b...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 490 000 PLN (14 578 zł/m2)

8
1
308 m2
1999
15712728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24428098 15712728 WYJĄTKOWE 4-POKOJOWE MIESZKANIE PRZY PARKU ORUŃSKIM88 m² + możliwość adaptacji 40 m² poddasza duży balkon widok na GdańskGdańsk, ul. PlatynowaZ przyjemnością prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m², położone w jednej z n...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 180 000 PLN (13 409 zł/m2)

4
1
88 m2
2004
15805661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka usługowa 549m² Trakt św. Wojciecha 26313422 15805661 Działka o powierzchni 549 m² przy Trakcie św. Wojciecha w Gdańsku z zabudową o łącznym metrażu 2 kondygnacji wynoszącym 440 m². Świetna lokalizacja. Zaledwie 3 km od centrum Gdańska i2,5 km od obwodnicy południowej. Duży potencjał inwestycyjny!LOKALI...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN

-
-
549 m2
-
15799597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26194731 15799597 Szukasz nieruchomości w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska i Obwodnicy Trójmiasta? Zależy Ci na funkcjonalnym układzie pomieszczeń i komforcie codziennego życia?To może być idealna propozycja właśnie dla...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (11 068 zł/m2)

3
1
67.67 m2
2013
15576731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21685120 15576731 Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym w Gdańsku Oruni – Atrakcyjna lokalizacja przy ul. Grabowej i doskonały potencjał!Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość, która łączy wygodę codziennego życia z dogodną lokalizacją. Mieszkanie o pow...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

559 000 PLN (8 667 zł/m2)

2
1
64.5 m2
1930
15759474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25338584 15759474 Przestronne 3 pokojowe mieszkanie niedaleko Śródmieścia - w atrakcyjnej turystycznie lokalizacji, gustownie urządzone, w bliskiej okolicy parku . Tego poszukujesz?Przestronne mieszkanie o powierzchni 73,6m2, położone na ulicy Sandomierskiej 12 w Gdań...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

629 000 PLN (8 546 zł/m2)

3
1
73.6 m2
1904