• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdańsk Osowa

Znalezionych ofert: 60

15860766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokoje z ogródkiem gotowe do zamieszkania Osowa! 27184152 15860766 SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM W OSOWIE !MIESZKANIE: Oferujemy na sprzedaż kameralne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,95 m2. Doskonała oferta dla osób ceniących ciche i ustronne miejsce położone w świetnej lokalizacji. K...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

539 000 PLN (15 853 zł/m2)

2
1
34 m2
2012
15800145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osowa - 2-pokojowe mieszkanie z OGRODEM! 26207084 15800145 ◾ OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS◾ 2 POKOJE Z OGRÓDKIEM, PRYWATNE MIEJSCE POSTOJOWE I KOMÓRKA LOKATORSKA !◾ NISKIE KOSZTY UTRZYMANIALOKALIZACJA:Osowa to bardzo popularna, wyposażona w pełną infrastrukturę przemysłowo-usługową dzielnica Gdańska. Nieruchom...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

539 000 PLN (14 568 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15870951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wolnostojący Dom w świetniej lokalizacji 27448850 15870951 NIERUCHOMOSĆ: Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 199,44 m².Poziom 0 (114,13 m²) stanowi wygodną strefę dzienną oraz zaplecze techniczne:- wiatrołap (5,05 m²), - garaż w bryle budynku (18,70 m²), z bezpośrednim dostępem...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 599 000 PLN (8 035 zł/m2)

5
2
199 m2
2005
15850610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26999966 15850610 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI • Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia dobry dojazd od każdej części Tró...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 850 000 PLN (11 563 zł/m2)

6
2
160 m2
2025
15883871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27681392 15883871 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI • Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia dobry dojazd od każdej części Tró...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 490 000 PLN (9 933 zł/m2)

6
2
150 m2
2026
15726454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24700148 15726454 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Oferta bez prowizji od Kupujących• Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia ...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 469 000 PLN (14 190 zł/m2)

5
2
174 m2
2019
15625172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22714083 15625172 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Przestronna i funkcjonalna rezydencja z basenem i sauną.Dom o powierzchni 900mkw na działce 3780mkw. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji. Parter o powierzchni ok 380mkw stanowi salon połączony z jadalnią, kuchnią,...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 000 000 PLN (6 667 zł/m2)

10
-
900 m2
2000
15094474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9675056 15094474 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 19 620m2. Działka położona bezpośrednio przy Obwodnicy Trójmiasta S7 w sąsiedztwie stacji paliw. Gdańsk Osowa.Teren nie jest objęty planem zagospodarowanie przestrzennego.Więcej s...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

13 734 000 PLN (700 zł/m2)

-
-
19620 m2
-
14924680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4800030 14924680 Willa z dwoma niezależnymi mieszkaniami i studiem na poddaszuRezydencja usytuowana w bardzo cichym, spokojnym i urokliwym miejscu Gdańska – Osowy z malowniczym widokiem na ogród.Dom o powierzchni całkowitej 389 m2, położony na działce 800 m2, składaj...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 990 000 PLN (10 310 zł/m2)

1
3
290 m2
2015
15890093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27868861 15890093 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Oferta bez prowizji od Kupujących• Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do komunikacji miejskiej, szkoły, przedszkola, basenu, kortów tenisowych, infrastruktury handlowej, usługowej....

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 849 000 PLN (6 511 zł/m2)

5
3
284 m2
1986
15877959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27585843 15877959 Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m², zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia oraz swobodzie aranżacji.Przemyślany układ pomieszczeń obejmuje przestronny, doskonale doświetlony salon o powierzchni 17 m², s...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

525 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
1
45 m2
2002
15844678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt handlowo-usługowy z pokojami na wynajem 26844006 15844678 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty:nowa inwestycja z 2024 rokuświetna lokalizacjaopcja zakupu z najemcamigotowiec inwestycyjnyczęść budynku może stanowić lokal...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 500 000 PLN (13 196 zł/m2)

11
-
341 m2
2024