• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdańsk Siedlce

Znalezionych ofert: 115

15765138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25464611 15765138 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą – Gdańsk Siedlce, ul. Seweryna Goszczyńskiego Powierzchnia: 51 m²Liczba pokoi: 2Piętro: 1 z 5Typ zabudowy: blokRok budowy: ...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

658 000 PLN (12 902 zł/m2)

2
-
51 m2
1996
15826840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne 4 pokoje kameralnie w Centrum Gdańska 90m2 26606217 15826840 Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ostatnim piętrze - idealny apartament 4-pokojowy dla rodziny.Klimatyczne, kameralne osiedle - staranie wykończone wnętrze - gotowe do zamieszkania.APARTAMENT: na sprzedaż pięknie wykończony, gustowny 4-p...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 669 000 PLN (18 544 zł/m2)

4
2
90 m2
2018
15843632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje osiedle Perspektywa - wysoki standard 26808712 15843632 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prestiżowe osiedle Perspektywa,- budynki otulone lasem,- komfortowa lokalizacja blisko centrum,- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKMPKM,- pełne zaplecze usługowo-handlowe w zasięgu ręki,- mieszkanie wykończone w nowocz...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 160 000 PLN (18 413 zł/m2)

3
-
63 m2
2024
15891092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z literacką historią | Gdańsk Siedlce | duża d 27885933 15891092 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości, której nie da się opisać wyłącznie metrażem, układem pomieszczeń i powierzchnią działki.Przy ul. Leona Wyczółkowskiego w Gdańsku Siedlcach znajduje się dom z okresu międzyw...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 399 000 PLN (17 136 zł/m2)

4
2
140 m2
1929
15690796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje blisko do centrum, Goszczyńskiego 4 24005413 15690796 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,86 m², położonego w zielonej i spokojnej części Gdańska przy ul. Goszczyńskiego. Lokal znajduje się na 1. piętrze w niskim budynku z 1996 roku i oferuje funkcjonalny układ po...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

659 000 PLN (13 180 zł/m2)

2
1
50 m2
1996
15718360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje na Siedlcach 24552145 15718360 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdańsk Siedlce, ul. Malczewskiego Gotowiec inwestycyjny - aktualnie wynajmowane, generujące stały dochód! Szczegóły nieruchomości:Powierzchnia użytkowa: 58,2 m²Liczba pokoi: 4Piętro: Parter w 2-piętrowym...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

815 000 PLN (14 052 zł/m2)

4
2
58 m2
1975
15376022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17129700 15376022 Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądkowskiego w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądko...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

950 250 PLN (10 558 zł/m2)

4
1
90 m2
1998
15852058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe mieszkanie z duszą 27024922 15852058 Wyjątkowy, rodzinny apartament w klasycznym stylu - 147,8 m² blisko Śródmieścia GdańskaPrezentujemy przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 147,8 m², zlokalizowany zaledwie 2 km od Śródmieścia Gdańska. To idealna propozycja dla rodziny po...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 490 000 PLN (10 136 zł/m2)

6
2
147 m2
1997
15576912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamień mieszkanie na Rodzinny Dom 21688738 15576912 Kupujący nie płaci prowizji!Polecamy zakup domu na spokojnym, kameralnym osiedlu.  To świetna lokalizacja, jedynie 2 km od Śródmieścia Gdańska!Funkcjonalnie rozplanowana powierzchnia domu, zapewnia wygodę całej rodzinie. 5 pokoi rozplanowanych na 127...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 350 000 PLN (10 630 zł/m2)

4
1
127 m2
2024
15349180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamień mieszkanie na Rodzinny Dom 16497886 15349180 Kupujący nie płaci prowizji!Polecamy zakup domu na spokojnym, kameralnym osiedlu.  To świetna lokalizacja, jedynie 2 km od Śródmieścia Gdańska!Funkcjonalnie rozplanowana powierzchnia domu, zapewnia wygodę całej rodzinie. 5 pokoi rozplanowanych na 148...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 485 000 PLN (10 034 zł/m2)

6
1
148 m2
2025
15349604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamień mieszkanie na Rodzinny Dom 16511153 15349604 Kupujący nie płaci prowizji!Polecamy zakup domu na spokojnym, kameralnym osiedlu.  To świetna lokalizacja, jedynie 2 km od Śródmieścia Gdańska!Funkcjonalnie rozplanowana powierzchnia domu, zapewnia wygodę całej rodzinie. 5 pokoi rozplanowanych na 127...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 490 000 PLN (11 732 zł/m2)

5
1
127 m2
2024
15876120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27531278 15876120 Na sprzedaż wyjątkowa działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 237 m², położona w sercu Gdańska Siedlce, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, co zapewnia szybki dostęp do komunikacji, sklepów, usług i infrastruktury miejskiej. Na działce zna...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN

-
-
237 m2
-