• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdańsk Zaspa

Znalezionych ofert: 48

15864566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27269250 15864566 LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska – Zaspie, przy ul. Meissnera 13. To miejsce idealnie łączy dostęp do terenów zielonych z bardzo dobrą komunikacją z całym Trójmiastem.W najbliższej okolicy znajd...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

850 000 PLN (17 708 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15821840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-pokojowe mieszkanie Gdańsk Zaspa 26617147 15821840 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,8 m², zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Gdańsk Zaspa przy ul. Pilotów. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,10 m². Lokal znajdu...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (12 106 zł/m2)

4
-
66 m2
1972
15609933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż sp. cywilnej 22394181 15609933 NA SPRZEDAŻ SPÓŁKA CYWILNA PROWADZĄCA SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY NA ZASPIE - GOTOWY BIZNES Z WYSOKĄ STOPĄ ZWROTUOferujemy na sprzedaż - spółka cywilna prowadząca dochodowy sklep spożywczy o powierzchni 66,6 m², położony w doskonałej lokalizacji na gd...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (9 076 zł/m2)

5
-
66 m2
-
15829949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Gdańsk Zaspa 26655757 15829949 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYSłoneczne mieszkanie w samym sercu Gdańska z dużym potencjałem. Jedyne pół godziny spacerem na plaże. Mieszkanie posiada pięk...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

759 000 PLN (12 443 zł/m2)

3
-
61 m2
1980
15821849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z panoramicznym widokiem na Oliwę 26644843 15821849 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferujemy niezwykłą przestrzeń, która czeka na nowego właściciela i jego wyobraźnię. Atuty :Niezrównany, panoramiczny widok na zie...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

669 000 PLN (11 946 zł/m2)

3
-
56 m2
1978
15713399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielony widok | Piwnica | Osobna kuchnia 24435048 15713399 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przedstawiamy ofertę nieruchomości o powierzchni 63 m², usytuowanej na pierwszym piętrze - miejscu łączącym wygodę z szybkim dostę...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

890 000 PLN (14 127 zł/m2)

3
-
63 m2
1979
15797097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Zaspa 2 pok. doskonała inwestycja. 26136087 15797097 MIESZKANIE: Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne, DOSKONAŁE NA INWESTYCJĘ 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,9 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Zaspa) na 8-piętrze. Mieszkanie czyste, zadbane, wyposażone, składające się z :- pokoj  dzienny ...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

499 000 PLN (16 097 zł/m2)

2
1
31 m2
1978
15829149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bez prowizji! Zaspa- 2 pokoje, po generalnym remon 26613999 15829149 Słoneczne, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Zaspie, idealne do zamieszkania lub pod inwestycję.*BEZ PROWIZJI* LOKALIZACJA:Nieruchomość mieści się w Gdańskiej dzielnicy Zaspa...

Gdańsk (Zaspa), Leszczyńskich

575 000 PLN (17 424 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15819602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z możliwością 3 na Zaspie blisko SKM/ 26589743 15819602 Zaspa 2 pokoje z możliwością 3 balkon zieleń pełne wyposażenie SKM KUPISZ BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Zaspie przy ulicy Dywizjonu 303. To prop...

Gdańsk (Zaspa), Dywizjonu 303

789 000 PLN (16 438 zł/m2)

2
1
48 m2
1977
15778189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w Sea Salt | 2 pokoje Gdańsk Zaspa 25745975 15778189 Na sprzedaż nowy, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 38,28 m², położony na 3. piętrze prestiżowej inwestycji Sea Salt przy Al. Jana Pawła II w Gdańsku na Zaspie.To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego mieszk...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

899 000 PLN (23 658 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15767561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25529622 15767561 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci każdego miłośnika tętniącego życiem miasta ! Nieruchomość o łącz...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 377 050 PLN (26 708 zł/m2)

4
-
89 m2
2026
15767560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25529621 15767560 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci każdego miłośnika tętniącego życiem miasta ! Nieruchomość o łącz...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 111 475 PLN (23 724 zł/m2)

4
-
89 m2
2026