• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdynia Dąbrowa

Znalezionych ofert: 33

14407092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 2715965 14407092 DOM NA SPRZEDAŻ - GDYNIA DĄBROWA UL. MIĘTOWA.Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, zbudowany metodą tradycyjną. Możliwość nabycia wraz z częściowym umeblowaniem. Wykończony w wysokim standardzie (10 lat temu przeprowadzono gruntowny remont). Budyne...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 000 PLN (8 333 zł/m2)

5
3
300 m2
1989
15829075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26592913 15829075 Do sprzedania hala magazynowo-produkcyjna, zlokalizowana w dzielnicy Dąbrowa w Gdyni, przy węźle dróg S6 i S7.Oferta obejmuje sprzedaż czterech działek o łącznej powierzchni 3790m2 zabudowanych obiektami o łącznej powierzchni 2517m2, z czego część pr...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

12 975 000 PLN (5 155 zł/m2)

12
-
2517 m2
1998
15778417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfrtowe mieszkanie, alternatywa dla domu 25751425 15778417 Mieszkanie dla dużej rodziny, idealna alternatywa dla domu jednorodzinnego. Lokalizacja, blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i doskonała komunikacja z Trójmiastem - wszystko, co potrzebujesz w zasięgu ręki! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 9...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

795 000 PLN (6 310 zł/m2)

4
2
126 m2
1996
15871323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27465367 15871323 <strong>2 garaże<br > Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - tylko 2 minuty od lasu. <strong> Położony jest w pięknej dzielnicy Dąbrowa, w wyjątkowo atrakcyjnej przyrodniczo części miasta.&am...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 399 000 PLN (5 125 zł/m2)

6
3
273 m2
1994
15850129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szereg skrajny, działka 419m2, ul. Poziomkowa 26987742 15850129 KOMFORTOWY DOM W GDYNI DĄBROWA W BARDZO DOBRYM STANIE, SEGMENT ROGOWY, UL POZIOMKOWALOKALIZACJA:Gdynia Dąbrowa to dzielnica z pełnym zapleczem handlowo-usługowym, edukacyjnym i medycznym. W niedalekiej odległości pełna infrastruktura handlowo - usług...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 520 000 PLN (10 133 zł/m2)

6
2
150 m2
1993
15894294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z dużym narożnym balkonem. Developerskie 27939626 15894294 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 41,35 m², położonego przy ul. Z. Kupca w Gdyni, na nowoczesnym osiedlu Nowa Dąbrowa. To propozycja dla osób poszukujących nowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacj...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

590 000 PLN (14 390 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15889241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 ustawne słoneczne pokoje | Idealna lokalizacja 27846236 15889241 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego, położonego na wysokim parterze w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni - Dąbrowie. To propozycja idealna dla osób poszukujących komfortowej ...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

769 000 PLN (12 607 zł/m2)

3
1
61 m2
2000
15735404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogrodem i wyjściem do lasu – Dąbrowa 24854734 15735404 Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z dużą, zieloną działką o łącznej powierzchni 995 m², położony w kameralnej części Gdynia, w dzielnicy Dąbrowa, przy cichej, ślepej uliczce bez ruchu tranzytowego. Nieruchomość graniczy bezpośrednio z ...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 000 PLN (7 788 zł/m2)

5
3
321 m2
1987
15852797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdynia Dąbrowa - 3 pokoje 27040578 15852797 Oferta dostępna tylko w Pepper House!ATUTY:- 2. piętro - optymalny komfort na co dzień.- duży balkon - potencjał mieszkania -  do własnej aranżacji- dodatkowa przestrzeń - przynależna piwnica (3 m²) zapewnia wygodne miejsce na przechowywanie sprzętów...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

565 000 PLN (8 692 zł/m2)

3
-
65 m2
1992
15530529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doskonałe mieszkanie dla rodziny w Gdyni !!! 20618894 15530529 PRZESTRONNE JASNE I BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z DUŻYM TARASEM - W MIEJSCU ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANYM !!!LOKALIZACJA:Dąbrowa położona jest na zachód od Trójmiejskiej Obwodnicy, z pełną infrastrukturą handlowo - usługową oraz szkołą, przedszkolem i żłobkami...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

890 000 PLN (7 120 zł/m2)

3
1
125 m2
1980
15865337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ponad 120 metrowe mieszkanie z tarasem - Gdynia 27295601 15865337 Ponad studwudziesto metrowe mieszkanie na ostatnim piętrze z dużym komfortowym tarasem w Gdyni Dąbrowie. Ulica Rdestowa to cicha spokojna okolica otoczona zielenią, na skraju lasu. Mieszkanie posiada ogromny potencjał aranżacyjny. Na metraż składa si...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 219 000 PLN (9 305 zł/m2)

6
1
131 m2
2005
15846806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w spokojnej okolicy 60,4m2 SWPDL 26893836 15846806 Na sprzedaż przestronne , funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o bardzo wygodnym i przemyślanym układzie pomieszczeń, idealne dla rodziny lub pod inwestycje. Usytuowane jest na 3 piętrze(ostatnim).Lokal ma powierzchnie 60,4 m2 (po podłodze około 70m2)....

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

659 000 PLN (10 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1990