• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdynia Orłowo

Znalezionych ofert: 75

15894835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z dużym tarasem, hala i KL, RIVUS 27949622 15894835 *** TYLKO U NAS !!!***Pięknie wykończony apartament z dużym tarasem - inwestycja Rivus, Invest Komfort.Doskonale miejsce do zamieszkania - prestiżowa lokalizacja - standard wykończenia!APARTAMENT: Na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament, położon...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 469 000 PLN (31 935 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15881539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowe 2 pokoje - ogród - Orłowo blisko plaży 27637880 15881539 Pięknie wykończony apartament z ogródkiem - inwestycja Nowe Kolibki Invest Komfort.Doskonale miejsce do zamieszkania - prestiżowa lokalizacja - standard wykończenia!APARTAMENT: Na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament z prywatnym ogródkiem, położ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 499 000 PLN (30 592 zł/m2)

2
1
49 m2
2025
15864622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Biurowo-magazynowy w Orłowie – inwestycja 27269941 15864622 OFERTA INWESTYCYJNA Gdynia Orłowo - budynek usługowy z potencjałem dochodowymOferujemy trzykondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 258 m², idealny dla firm poszukujących siedziby łączącej biura i zaplecze magazynowe w jednym miejscu. Obiekt zosta...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 950 000 PLN (7 558 zł/m2)

11
-
258 m2
2001
15772386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25609372 15772386 Nowoczesna kamienica usługowo-mieszkaniowa w doskonałej lokalizacji w Gdyni-Dolne Orłowo. Świetna inwestycja pod najem krótkoterminowy, a także na lokale handlowo-usługowe lub pod siedzibę firmy.obejrzyj FILM: https:www.youtube.comwatch?v=SZlXAh12QzI...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

5 990 000 PLN (10 347 zł/m2)

12
-
578.9 m2
1936
15877850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27580801 15877850 Gdynia Orłowo ul. Wierzbowa - działka zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 300mkw z prawomocnym pozwoleniem na budowę drugiego domu o powierzchni 157mkw na tej działce.Łącznie możliwość uzyskania powierzchni ponad 450mkw.Znakomita l...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 492 000 PLN (6 419 zł/m2)

-
-
544 m2
-
15877849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27580802 15877849 Gdynia Orłowo ul. Wierzbowa - dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 300mkw z prawomocnym pozwoleniem na budowę drugiego domu o powierzchni 157mkw na tej działce.Łącznie możliwość uzyskania powierzchni ponad 450mkw.Znakomita lokalizacja - cicha i ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 492 000 PLN (8 886 zł/m2)

12
3
393 m2
2010
15725792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24686886 15725792 Nietuzinkowy apartament z panoramicznym widokiem na morze – Nowe Orłowo, GdyniaWyjątkowy apartament z panoramicznym widokiem na BałtykPrzyjedź samochodem i zaparkuj wygodnie na prywatnym miejscu w garażu podziemnym. Dodatkowe miejsce parkingowe dla g...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 150 000 PLN (50 000 zł/m2)

3
2
83 m2
2019
15669565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23614554 15669565 Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny, 2-pokojowy lokal w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 49,22 m² znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku, którego zakończenie bud...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

905 648 PLN (18 483 zł/m2)

2
1
49 m2
2026
15664172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23544567 15664172 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wygodny, 1-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 31,71 m² znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku, którego zakończenie bu...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

624 687 PLN (20 151 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15513205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20191801 15513205 Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny, 3-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 51 m² znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku, którego zakończenie b...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 133 407 PLN (18 890 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15705039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24273186 15705039 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej – Gdynia OrłowoZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Gdyni – Orłowie.Nieruchomość o solidnej konstrukcji, wybudowana w 2000 roku z wysoki...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 000 PLN (6 579 zł/m2)

7
2
380 m2
2000
15669566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23614552 15669566 Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny lokal gastronomiczny w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 125,93 m² znajduje się na parterze nowoczesnego budynku, którego zakończenie b...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 278 080 PLN (26 225 zł/m2)

2
1
125 m2
2026