• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdynia

Znalezionych ofert: 730

15886028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Morze i las na wyciągnięcie ręki | Bernadovo 27746399 15886028 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupokojowego apartamentu położonego na prestiżowym osiedlu Bernadovo w Gdynia.Kameralna inwestycja wyróżnia się butikowym charakterem — w budynku znajduje się zaledwie sześć apartamentów, co gwarantu...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 480 000 PLN (29 600 zł/m2)

2
-
50 m2
2024
15758144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne mieszkanie z balkonem blisko centrum 25313785 15758144 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone na 4. piętrze budynku przy ulicy Szczecińskiej w Gdyni. To oferta idealna dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum, a jednocześnie cenią spokój, zieleń i otoczenie lasu.Atuty nieruch...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

495 000 PLN (11 786 zł/m2)

2
1
42 m2
1980
15889662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z widokiem na las- w dobrej cenie 27856646 15889662 To jest dobrze skomunikowane mieszkanie w dobrej cenie, które świetnie nadaje się do zamieszkania oraz pod najem. Lokalizacja:Gdynia Chylonia, główną zaletą zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskość zarówno centrum, jak i urokliwych terenów podmie...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

530 000 PLN (8 833 zł/m2)

3
1
60 m2
1984
15775039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą i balkonem 25662013 15775039 WstępNa sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,6 m² (126 m² po podłodze), położone w spokojnej i nowoczesnej części Pogórza, tuż przy granicy z Gdynią.To idealne miejsce dla osób, które szukają przestrzeni, komfortu i odrobiny n...

Gdynia (Pogórze) (Pomorskie, gm. Gdynia)

850 000 PLN (9 444 zł/m2)

4
2
90 m2
2013
15863170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z możliwością 2 pokoju, blisko SKM 27240850 15863170 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE !Na sprzedaż jasne mieszkanie z możliwością wyodrębnienia osobnego pokoju z oknem. Blisko SKM, w dzielnicy Leszczynki w Gdyni.Oferta stanowi świetną propozycję inwestycyjną. Bliskość środków komunik...

Gdynia (Leszczynki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

339 000 PLN (13 560 zł/m2)

2
-
25 m2
1975
15405413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja Plac Kaszubski 17810338 15405413 Główne Atuty:Prestiżowa Lokalizacja: Apartament znajduje się w Rezydencji Plac Kaszubski, w centralnym punkcie Gdyni Śródmieścia, oferując dostęp do wszystkich miejskich udogodnień.Nowoczesne Osiedle: Rezydencja Plac Kaszubski to kameralny budynek z ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 250 000 PLN (19 737 zł/m2)

4
2
114 m2
2023
15878332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne dwa pokoje | Gdynia Oksywie | 27594115 15878332 Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m², położone na wysokim parterze w zadbanym budynku w Gdyni dzielnica Oksywie. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.Opis n...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

565 000 PLN (9 113 zł/m2)

2
1
62 m2
1935
15894937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27952011 15894937 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż spółdzielczo własnościowe 2 stronne ustawne i przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie na spokojnym i bezpiecznym Fikakowie, gdzie rodzinny z dziećmi w spokoju spędzają czas na centralnym boiskuplacu...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

650 000 PLN (10 484 zł/m2)

3
-
62 m2
1990
15877850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27580801 15877850 Gdynia Orłowo ul. Wierzbowa - działka zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 300mkw z prawomocnym pozwoleniem na budowę drugiego domu o powierzchni 157mkw na tej działce.Łącznie możliwość uzyskania powierzchni ponad 450mkw.Znakomita l...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 492 000 PLN (6 419 zł/m2)

-
-
544 m2
-
15865967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27308116 15865967 Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż na osiedlu Komandorskie Wzgórze.Narożny lokal z trzema wejściami i dużymi witrynami położony w ciągu lokali handlowych na parterze budynku wielorodzinnego.Lokal sąsiaduje bezpośrednio z apteką, w kolejnych lokalach...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 800 000 PLN (13 861 zł/m2)

3
-
202 m2
2008
15778106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25742273 15778106 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Wolno stojący obiekt magazynowo-biurowy w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych.Nieruchomość położona na przeciwko osiedla Chwarzno Polanki. Centr...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 200 000 PLN (5 277 zł/m2)

12
-
1554 m2
2008
15678144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23809337 15678144 Lokal biurowo-użytkowy w sercu Gdyni – ul. StarowiejskaJeśli szukasz przestrzeni, która łączy prestiżową lokalizację z funkcjonalnością, ten lokal przy ul. Starowiejskiej w Gdyni jest idealnym wyborem.Opis nieruchomości:Lokal o powierzchni 87,5 m² zn...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

875 000 PLN (10 057 zł/m2)

3
-
87 m2
1999