• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Godzięcin

Znalezionych ofert: 2

15887552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z gotowym projektem na budowę. 27785461 15887552 Nieruchomości Apartament 533 844 505Oferta dostępna tylko  naszym biurze!Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Godzięcin, gm. Brzeg Dolny o pow. 13 arów. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, objęta jest MPZP ...

Godzięcin (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

129 000 PLN

-
-
1300 m2
-
15831339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
67m2/3 pok./rozkład/balkon/garaż/parter 26691893 15831339 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka570 097 070       Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Do sprzedania duże przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze w bloku z lat 80-tych we wsi Godzięcin, gm. Brzeg Dolny, powiat wołowski. Pow...

Godzięcin (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

389 000 PLN (5 806 zł/m2)

3
1
67 m2
1975