• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 200

15888054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem +garaż + komórka lokatorska 27801527 15888054 Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na prestiżowym osiedlu Platinum II w Grodzisku Mazowieckim. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku z 2023 roku (z windą).Najważniejsze atuty mieszkania:-Przes...

Grodzisk Mazowiecki, Chrzanowska 35

750 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
1
54 m2
-
15830951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE, Niski czynsz, WYKOŃCZONE POD KLUCZ, miejsce parkingowe 26682975 15830951 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze, o powierzchni 34 m², zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Konspiracji. Możliwość montażu również sprzętu AGD. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku...

Grodzisk Mazowiecki, ul. Konspiracji 6

469 000 PLN (13 794 zł/m2)

2
1
34 m2
-
15771338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w super lokalizacji 25578230 15771338 Do kupienia działka budowlana 859 m2, Grodzisk MazowieckiObowiązuje MPZP z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną (MN): jeden budynek mieszkalny (co najwyżej dwie kondygnacje naziemne) i jeden budynek towarzyszący (garaż, altana, budynek gospodarcz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

715 000 PLN

-
-
859 m2
-
15894137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27926833 15894137 Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 3 450 mkw., położona w spokojnej miejscowości Książenice (gmina Grodzisk Mazowiecki). Teren objęty jest planem miejscowym, który umożliwia budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego. Działka zlokalizowana...

Grodzisk Mazowiecki (Książenice) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

690 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
3450 m2
-
12500084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15888 12500084 Do sprzedania dwa domy w Grodzisku Mazowieckim dwa kilometry centrum nowe osiedle domów jednorodzinnych jeden ok 120m2-4pokoji stan deweloperski działka 400m,cena 1100.000, drugi większy200 m2 działka 450m cena 1400.000zł bardzo blisko centrum ,szko...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (4 950 zł/m2)

4
2
200 m2
2022
15876837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27557355 15876837 Segment z ogródkiem i 2-ma miejscami postojowymi 83,77 m² Centrum Grodziska MazowieckiegoNowy lokal w zabudowie szeregowej, rozkład na dwóch poziomach, z prywatnym ogródkiem. Funkcjonalny układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Kameralne ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

739 000 PLN (8 904 zł/m2)

4
1
83 m2
2026
15865428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27300231 15865428 Połowa bliźniaka z garażem i dużym ogrodem 132,79 m² Grodzisk MazowieckiNowy lokal w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku i dużym prywatnym ogrodem. Funkcjonalny układ na dwóch poziomach z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju.INFORM...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 250 000 PLN (9 470 zł/m2)

4
2
132 m2
2026
15771052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie sprzedaż lub zamiana, system aukcyjny 25569265 15771052 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone w Grodzisku Mazowieckim, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.Sprzedaż odbywa się w systemie aukcyjnym (licytacja) - to wyjątkowa okazja, by kupić mieszkanie w atrakcyjnej cenie!...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

560 000 PLN (9 492 zł/m2)

3
1
59 m2
2014
15858428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149400 15858428 Segment narożny 110 m² z ogrodem 200 m² Grodzisk MazowieckiNa sprzedaż funkcjonalny i komfortowy segment narożny o powierzchni 110 m², położony w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość w zabudowie czworaczej, z dużym ogrodem oraz dog...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 219 000 PLN (11 082 zł/m2)

4
2
110 m2
2016
15840383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774642 15840383 Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy z ogrodem Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjonalno...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

750 000 PLN (8 152 zł/m2)

4
1
92 m2
2025
15764817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454918 15764817 NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ GRODZISK MAZOWIECKINa sprzedaż oferujemy wyjątkowy segment skrajny o powierzchni 104 m², na działce 320m2. Nieruchomość zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie roz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

999 000 PLN (9 606 zł/m2)

5
1
104 m2
2026
15495670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19841209 15495670 NIERUCHOMOŚĆNa parterze znajduje się wiatrołap, łazienka z prysznicem, półotwarta kuchnia oraz piękny, przestronny salon z dużymi oknami i wyjściem do ogrodu.Na piętrze mieszczą się duża łazienka, główna sypialnia z kolejną prywatną łazienką oraz trz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (7 279 zł/m2)

5
3
136 m2
2024