• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grzybowo

Znalezionych ofert: 78

15883868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27681476 15883868 Zapraszam do zakupu super działki położonej w gminie Skoki we wsi Grzybowo. Jest to miejsce położone w otulinie licznych lasów pełnych grzybów i kilkunastu zarybionych jezior. (najbliższe jezioro Czarne 1km od działkii, które zachwyca ilością i wielk...

Grzybowo (Wielkopolskie, gm. Skoki)

250 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15896087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27967544 15896087 Zapraszam do zakupu super działki położonej w gminie Skoki we wsi Grzybowo. Jest to miejsce położone w otulinie licznych lasów pełnych grzybów i kilkunastu zarybionych jezior. (najbliższe jezioro Czarne 1km od działkii, które zachwyca ilością i wielk...

Grzybowo (Wielkopolskie, gm. Skoki)

200 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15622441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22652276 15622441 Stylowy 2-pokojowy apartament w obiekcie Sunset Resort z miejscem postojowym!Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny w pełni wyposażony apartament o wysokim standardzie w prestiżowym kompleksie Sunset Resort w Grzybowie. Idealna propozycja dla osób szukaj...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

511 500 PLN (17 050 zł/m2)

2
1
30 m2
2020
15857542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27124035 15857542 Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2 z dużym balkonem o powierzchni 9,3 m2, położony w odległości 1 km od Kołobrzegu! Ten lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z windą na ogrodzonym, monitor...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

565 000 PLN (12 021 zł/m2)

2
1
47 m2
2010
15590548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21979897 15590548 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1.226 m2 w Grzybowie jedynie 1,5 km od pięknej, piaszczystej plaży na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 3,8 km.Działka w kształcie trójkąta o wymiarach 67 x 56 x 40, z rozpoczętą budową...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

550 000 PLN (449 zł/m2)

-
-
1226 m2
-
15206038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12579799 15206038 Okazja inwestycyjna bezpośrednio nad morzem!Główne atuty nieruchomości:• cicha i spokojna okolica• rozkład pomieszczeń• blisko morzaNieruchomość złożona z:Parter:• 4 pokoje• łazienka• kuchnia• przedpokój• piwnica• garaż• taras1 piętro:• 5 pokoi• 2 ła...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 400 000 PLN (3 608 zł/m2)

12
5
388 m2
1989
15208023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12655326 15208023 Nowy dom jednorodzinny o pow. ok. 150 m.kw w Grzybowie kKołobrzegu. Nowy bezczynszowy dom jednorodzinny w Grzybowie o pow. 150 m.kw w budynku dwurodzinnym, z garażem 19,30 m.kw. i trzema tarasami o pow. 30, 27 i 12 m.kw oraz ze strychem ok. 40 m.kw.D...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 235 000 PLN (8 345 zł/m2)

4
2
148 m2
2023
15894946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27952909 15894946 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINieruchomość w postaci działki inwestycyjnej o powierzchni 4.720mkw przy ul. Bałtyckiej 14 w Grzybowie kKołobrzeguDziałka znajduje się w odległości zaledwie 5km od centrum Kołobrzegu i ok. 200m od zejścia na plaż...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 600 000 PLN (763 zł/m2)

-
-
4720 m2
-
15895294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27961781 15895294 Na sprzedaż przestronny dom w urokliwym Grzybowie, zaledwie kilka kilometrów od Kołobrzegu. To idealne miejsce na prowadzenie pensjonatu lub stworzenie komfortowego domu wielopokoleniowego. Budynek: Oferowany dom ma powierzchnię 337 m&amp...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 799 000 PLN (5 338 zł/m2)

12
-
337 m2
1988
15896006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie blisko morza, osiedle zamknięte 27964996 15896006 Mieszkanie blisko Morza - z balkonem - Osiedle Bałtyk, osiedle zamknięte - GrzybowoTylko u nas! Oferta na wyłączność. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie, położone na prestiżowym osiedlu Bałtyk, w odległości zaledwie 800 m w linii ...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

428 000 PLN (11 568 zł/m2)

2
1
37 m2
2008
15694937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24094704 15694937 Rodzinny dom w Grzybowie, blisko plaży ! Cudownie zlokalizowany dom w zabudowie bliźniaczej, dla rodziny. Powierzchnia użytkowa 147,5m2. Posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 557m2, na działce jest niewielka altana i przejście do ga...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 680 000 PLN (9 825 zł/m2)

5
2
171 m2
2000
15812825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26546315 15812825 Gotowiec inwestycyjny nad morzem Najem krótkoterminowy bez kompromisówTen apartament został stworzony dokładnie pod to, czego dziś szuka rynek:krótki pobyt, wysoka rotacja, łatwa obsługa i szybki zwrot kapitału.Lokalizacja: Grzybowo, Posesja Kapitań...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

579 000 PLN (18 677 zł/m2)

2
1
31 m2
2021