• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Harsz

Znalezionych ofert: 22

15442667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18665400 15442667 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3337m2 w pobliżu jeziora Święcajty, Harsz oraz Dargin, gm. Pozezdrze z udziałem w linii brzegowej jez. Święcajty Wyjątkowe położenie w sąsiedztwie kilku jezior, świeże powietrze oraz dużo zieleni...

Harsz (Harsz) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

260 000 PLN

-
-
3337 m2
-
15803429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super działka w Harszu-+udział w plaży! 26295086 15803429 Zapraszam do zakupu działki położonej w Harszu:Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3004 m², położona w malowniczej miejscowości Harsz, w sercu Mazur (gmina Pozezdrze, powiat węgorzewski).Najważniejsze atuty:1. Wydane warunki zabudowy na dom w...

Harsz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

340 000 PLN

-
-
3004 m2
-
14896350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 4182348 14896350 Harsz. KWJM. Idealna działka pod budowę całorocznego domu jednorodzinnego, powiat węgorzewski. Malowniczo położona działka w pobliżu jeziora Harsz, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Zlokalizowana na terenie osady położonej 400 m od gminnej plaży....

Harsz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

150 000 PLN (113 zł/m2)

-
-
1325 m2
-
15578522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 21728539 15578522 Lokalizacja Działki w Harszu łączą w sobie spokój mazurskiej przyrody z bogatymi możliwościami aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W okolicy znajdują się ścieżki rowerowe oraz tereny idealne do spacerów i biegania, co stwarza doskonałe w...

Harsz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

198 922 PLN

-
-
2518 m2
-
15504532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20029752 15504532 homfi ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż. Unikatowa nieruchomość na Mazurach – idealna pod działalność turystyczną lub dom marzeń w sercu natury, znajdująca się w miejscowości Harsz, gmina Pozezdrze. Marzysz o prowadzeniu bi...

Harsz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

750 000 PLN (4 839 zł/m2)

7
-
155 m2
2004
15579388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21745198 15579388 Na sprzedaż działka w miejscowości Harsz, Osada Darwin, przy Jeziorze Dargin. Powierzchnia 3058m2 .Działka ma przyłącza.Teren jest ogrodzony z ochroną.Koszt utrzymania części wspólnych to 10000zł za rok.Na terenie wspólnym jest kort tenisowy, plaża,...

Harsz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

890 000 PLN

-
-
3058 m2
-
15371826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17042568 15371826 ALL Estate prezentuje dwupokojowy apartament z przeszklonym balkonem i widokiem na mazurski krajobraz w miejscowości Harsz. Wyjątkowy charakter nieruchomości nadaje prywatna strefa SPA & Fitness z basenem, jacuzzi, saunami i salą do ...

Harsz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

663 799 PLN (16 990 zł/m2)

2
1
39.07 m2
2025
15371792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17042570 15371792 ALL Estate prezentuje przestronny, czteropokojowy apartament z balkonem i loggią w miejscowości Harsz. Wyjątkowy charakter nieruchomości nadaje prywatna strefa SPA & Fitness z basenem, jacuzzi, saunami i salą do ćwiczeń oraz przylega...

Harsz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

1 247 405 PLN (16 990 zł/m2)

4
1
73.42 m2
2025
15371797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17042569 15371797 ALL Estate prezentuje nowoczesny, dwupokojowy apartament z tarasem i ogródkiem w miejscowości Harsz. Wyjątkowy charakter nieruchomości nadaje prywatna strefa SPA & Fitness z basenem, jacuzzi, saunami i salą do ćwiczeń oraz przylegają...

Harsz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

752 348 PLN (14 990 zł/m2)

2
1
50.19 m2
2025
8302534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 77732 8302534 Nieruchomość o znacznym potencjale rozwojowym z długą linią brzegową jeziora w pięknym zakątku miejscowości Harsz. Główne atuty nieruchomości: piękny widok, atrakcyjna miejscowość, blisko jeziora. Działka rolna-budowlana. Działka leży przy drodze as...

Harsz, Harsz

1 209 000 PLN (62 zł/m2)

-
-
19500 m2
-