• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Iwiny

Znalezionych ofert: 34

15894111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27925533 15894111 Otoczenie nieruchomości: Iwiny to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w gminie Siechnice, bezpośrednio przy południowo-wschodniej granicy Wrocławia. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, kameralnej przestrzeni do życia, z ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 199 000 PLN (7 837 zł/m2)

5
2
153 m2
2027
15894107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27923652 15894107 Otoczenie nieruchomości: Iwiny to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w gminie Siechnice, bezpośrednio przy południowo-wschodniej granicy Wrocławia. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, kameralnej przestrzeni do życia, z ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 499 000 PLN (9 797 zł/m2)

5
2
153 m2
2026
15894110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27925532 15894110 Otoczenie nieruchomości: Iwiny to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w gminie Siechnice, bezpośrednio przy południowo-wschodniej granicy Wrocławia. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, kameralnej przestrzeni do życia, z ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 299 000 PLN (8 490 zł/m2)

5
2
153 m2
2027
15606945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22352464 15606945 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum. W pobliżu parki, sklepy, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej. Idealne dl...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

392 987 PLN (13 100 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15704604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24268110 15704604 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum. W pobliżu parki, sklepy, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej. Idealne dl...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

403 759 PLN (12 617 zł/m2)

2
1
32 m2
2026
15883907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27684919 15883907 Nowoczesne mieszkanie z balkonem w kameralnym budynku blisko Wrocławia idealne dla młodych, którzy cenią komfort, spokój i rozsądną cenę.Opiekun oferty:Izabela Wójciktel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Kameralne osiedle w zielonej części Iwin, tu...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

392 987 PLN (13 100 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15738092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24900888 15738092 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik w Obrocie Nieruchomościamitel. 602 101 602 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 61,55 m2 z ogródkiem, położone w nowoczesnej i kameralnej inwestycji w Iwinach. Układ pomieszczeń:Salon z aneksem 28,36...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

660 000 PLN (10 820 zł/m2)

3
-
61 m2
2025
15700167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24181697 15700167 Wyłączny Opiekun oferty:Jakub WantrychLicencja PFRN 30928602 101 602Uzbrojenie:- Woda do 100m,- Sieć elektryczna- Kanalizacja gminna- Sieć telekomunikacyjnaGrunt objęty MPZP - zgodnie z uchwałą gminy Siechnice grunt jest przeznaczony pod zabudowę mie...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

3 770 000 PLN

-
-
6500 m2
-
15887662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27790124 15887662 Nowoczesny dom szeregowy w Iwinach gotowy do odbioru, z ogródkiem i garażemOpiekun oferty:Izabela Wójcik602 10 602Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej i zielonej części Iwin. Inwestycja została już oddana do użytku ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 190 000 PLN (10 531 zł/m2)

4
2
113 m2
2026
15848018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26927974 15848018 Mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym i pompą ciepłaOpiekun nieruchomości:Jacek Mamińskinr lic. PFRN 30802tel. 602 101 602Mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni w KW 31,42 m2 i 57,00 m2 z uwzględnieniem poddasza z pokojem i dodatkową toaletą, położone n...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

469 000 PLN (8 228 zł/m2)

2
2
57 m2
2025
15795957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26109920 15795957 Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej, zielonej okolicy na pograniczu Jagodna i Brochowa. To idealna propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, wygody oraz bliskości natury,...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

990 000 PLN (8 413 zł/m2)

5
-
117.67 m2
2026
15635478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22943914 15635478 Stan deweloperskiBudynek oddany do użytkowania 30122024Na parterze w 1 etapie Żabka, kawiarnia, pizzeria.Brak PCC.Powierzchnia mieszkania 32,2m2+ balkon około 3m2+ poddasze około 14m2(po podłodze 32m2, można urządzić komórkę, posiada okno)Podana cena...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

349 900 PLN (10 833 zł/m2)

1
-
32.3 m2
2024