• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Jabłonna

Znalezionych ofert: 37

15872890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 2030 m² pod dom | Jabłonna Druga | MR2 27504207 15872890 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2030 m², położona w miejscowości Jabłonna Druga, w gminie Jabłonna, z wygodnym dojazdem i bardzo dobrym potencjałem pod budowę domu.To oferta dla osób, które szukają miejsca na własny dom w spokojnym otocz...

Jabłonna Druga (Lubelskie, gm. Jabłonna)

245 000 PLN

-
-
2030 m2
-
15580627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21774732 15580627 Oferujemy Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni niemal 2700 m², zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Jabłonna. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą, a jednocześnie nie chcących rezygnować z wygody blisko...

Jabłonna (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

1 346 000 PLN (500 zł/m2)

-
-
2692 m2
-
12746339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 35584 12746339 ?? Działka budowlana na sprzedaż – RajszewNa sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 3386,4 m², położoną w malowniczej miejscowości Rajszew, znanej z harmonijnego połączenia natury i bliskości miasta.? Atuty ni...

Jabłonna (Rajszew) (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

1 000 000 PLN (296 zł/m2)

-
-
3379 m2
-
15813323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26560763 15813323 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej o powierzchni 15 800 m², położonej w miejscowości Jabłonna Pierwsza (woj. lubelskie), zaledwie 700 metrów od drogi wojewódzkiej nr ...

Jabłonna Pierwsza (Lubelskie, gm. Jabłonna)

549 000 PLN

-
-
15800 m2
-
15813322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26560762 15813322 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, położonej w miejscowości Jabłonna Pierwsza, gmina Jabłonna, województwo lubelskie - zaledwie 700 metrów od drogi wojewódzkiej nr 835...

Jabłonna Pierwsza (Lubelskie, gm. Jabłonna)

152 000 PLN

-
-
1950 m2
-
15823063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26614474 15823063 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMieszkanie widne - zlokalizowane na 1 piętrze zadbanego bloku od strony południowo- zachodniej przy obszernym dziedzińcu z placem zabaw dla dzieci. Stanowi wymarzone, bezpieczne miejsce dla rodzin z dziećmi. Jest...

Jabłonna (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

590 000 PLN (11 132 zł/m2)

2
-
53 m2
2008
15686352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23941476 15686352 REZERWACJAOferuję Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. użytkowej 120 m2 z 1965 roku położony na działce o pow. 500 m2 w miejscowości Jabłonna w odległości 20 km od centrum Warszawy, wokół cisza i spokój. Dom idealny dla rodziny do zami...

Jabłonna (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

699 000 PLN (5 825 zł/m2)

3
1
120 m2
1965
15740441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24953029 15740441 Piękna działka w kształcie prostokąta - 57,5 m na 38m , częściowo zalesiona w Józefowie gmina Jabłonna .Dłuższy bok jest zlokalizowany od ulicy co powoduje kameralność, odstęp od sąsiadów po bokach . Działka obok terenów leśnych ,cisza,spokój.W u...

Jabłonna (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

810 300 PLN

-
-
2190 m2
-
15727788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24724072 15727788 LOKALIZACJAMieszkanie położone jest na spokojnym i zielonym Osiedlu Rajska Jabłoń – miejscu, które łączy uroki przedmieścia z wygodnym dostępem do Warszawy (do centrum zaledwie 21 km). To doskonała lokalizacja zarówno dla singli, par, jak i rodzin z ...

Jabłonna (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

527 000 PLN (11 937 zł/m2)

2
-
44.15 m2
-
15676909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23782297 15676909 Przestawiam do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym, położony w miejscowości Jabłonna Lacka.Dom o powierzchni około 196 m2, położony na działce przy ul. Zacisznej w miejscowości Jabłonna Lacka. Działka do wydzielenia zgodnie z preferencjami nowe...

Jabłonna Lacka (Mazowieckie, gm. Jabłonna Lacka)

330 000 PLN (1 684 zł/m2)

8
3
196 m2
2007
15674328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23724868 15674328 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w nowej inwestycji.Kameralny budynek zaprojektowany z dbałością o detale oferuje przestrzeń pe...

Jabłonna (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

695 970 PLN (11 000 zł/m2)

3
1
63.27 m2
2025
15674331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23724866 15674331 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 4-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze z przestronnymi dwoma tarasami i balkonem w nowej inwestycji.Kameralny budynek zaprojektowany z dbałością...

Jabłonna (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

849 000 PLN (10 671 zł/m2)

4
1
79.56 m2
2025