• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Jantar

Znalezionych ofert: 28

15766093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompleks wypoczynkowy 6 całorocznych domów SPA 25498266 15766093 Prywatny kompleks wypoczynkowy w Jantarze - 6 całorocznych domów z własnym SPA. RRSO 8,5 % . Dochód około 200 000 zł ( przychód około 270 000 zł) Na sprzedaż wyjątkowy, kameralny kompleks wypoczynkowy w nadmorskiej miejscowości Jantar, w odległości o...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

2 490 000 PLN (7 114 zł/m2)

12
-
350 m2
-
15697833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24139269 15697833 Jeśli zawsze marzyłeś o własnym mieszkaniu nad morzem, które będzie dla Ciebie, kiedy tylko chcesz, a w pozostałym czasie będzie źródłem twojego przychodu, to ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie!!!Lokal mieszkalny o powierzchni 39,81 m2 położony ...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

625 000 PLN (16 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2009
15864257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27264870 15864257 Oferta: Nieruchomość premium – funkcjonujący, nadmorski pensjonat w Jantar na Mierzei Wiślanej. Nowy, całoroczny obiekt w idealnym stanie, oddany do użytkowania w połowie 2021 r. Gotowy do przejęcia i dalszego prowadzenia – bez nakładów.Lokalizacja: ...

Jantar, Młyńska

4 900 000 PLN (6 935 zł/m2)

11
6
706.6 m2
2021
15860396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27182464 15860396 Nowoczesny obiekt usługowo-mieszkalny z częścią prywatną dla właścicieliPodstawowe informacjeRok budowy: 2022Powierzchnia całkowita: 758 m² (część pensjonatowa: 539 m², część mieszkalna: 219 m² - częściowo wykończona, z możliwością przearanżowania na...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

8 900 000 PLN (11 741 zł/m2)

1
-
758 m2
2022
15850491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie 3 pokoje blisko plaży/zieleń/od zaraz 26997915 15850491 Apartament 800 m od morza duży taras 24 m² Jantar idealny do zamieszkania lub pod inwestycjęNa sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 52,32 m² z dużym tarasem 24 m², położony na parterze prestiżowego Bursztynowego Osiedla przy ul...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

936 528 PLN (18 010 zł/m2)

3
1
52 m2
2020
15741765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jantar - nowy wykończony apartament 24979356 15741765    Prezentujemy nowy nadmorski apartament zlokalizowany 900 m od plaży.Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.  Usytuowany jest na parterze w kameralnym dwupiętrowym apartamentowcu. Podana cena jest ceną brutto. Jest możliwość odliczenia kwo...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

572 000 PLN (19 067 zł/m2)

2
1
30 m2
2024
15734595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom całoroczny nad morzem 24840958 15734595 Na sprzedaż nowoczesny dom całoroczny w stanie deweloperskim nad morzem w Jantarze.Tu możesz cieszyć się pięknem plaż Bałtyku który zachwyca o każdej porze roku.. Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy całoroczny w stanie deweloperskim, położony w mal...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

699 000 PLN (11 459 zł/m2)

3
2
61 m2
2025
15813148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26559064 15813148 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom o łącznej powierzchni około 185 m2 na działce o powierzchni 771 m2, zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Jantar, gmina Stegna, powiat nowodworski. Jantar to turystyczna miejscowość położona n...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

1 699 000 PLN (9 184 zł/m2)

4
2
185 m2
1970
15806779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26352303 15806779 Na sprzedaż wyjątkowy dom w nadmorskiej miejscowości Jantar, położony w kameralnej części miejscowości – na końcu ślepej drogi wewnętrznej, tuż pod samym lasem. To nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, idealna zarówno jako obiekt pod wyna...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

1 435 000 PLN (6 378 zł/m2)

12
-
225 m2
2006
15762321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25401833 15762321 Na sprzedaż wyjątkowy dom w nadmorskiej miejscowości Jantar, położony w kameralnej części miejscowości – na końcu ślepej drogi wewnętrznej, tuż pod samym lasem. To nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, idealna zarówno jako obiekt pod wyna...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

1 435 000 PLN (5 740 zł/m2)

12
9
250 m2
2006
15728978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jantar apartament z tarasem blisko plaży i lasu 24754809 15728978 Wyjątkowy apartament z dużym tarasem blisko plaży JantarLokalizacjaApartament położony jest w Jantarze - jednym z najbardziej znanych kurortów nad Bałtykiem, nazywanym „Bursztynową Perłą Mierzei Wiślanej”. Odległość od plaży wynosi zaledwie ok. 800 m...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

810 000 PLN (14 211 zł/m2)

3
1
57 m2
2018
15764211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25443303 15764211 **Sprzedam działkę inwestycyjną w Jantarze nad Morzem Bałtyckim**Serdecznie zapraszam do zakupu atrakcyjnej działki o powierzchni ponad 8 ha, położonej w malowniczej miejscowości Jantar gm. Stegna, bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim.Ze względu na swój...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

38 000 000 PLN

-
-
80200 m2
-