• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Jastrzębia

Znalezionych ofert: 101

15766431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra- działka inwestycyjna blisko morza 25503204 15766431 Działka Z PNB  Apartamentowiec  Jastrzębia Góra 400 m od plaży PUM 1575 Działka z projektem i pozwoleniem na budowęPUM 1575Marzysz o inwestycji blisko morza? Ta działka to idealna okazja!Zlokalizowana w jednej z najbardziej urokliwych miejscowości ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

3 000 000 PLN

-
-
1824 m2
-
15806827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra - przestronny pensjonat! 26353005 15806827 Pensjonat Inwestycja na sprzedaż - Jastrzębia Góra 700 m od plaży 55 miejsc noclegowychPoszukujesz gotowej, dochodowej inwestycji nad morzem?Na sprzedaż funkcjonujący, doskonale zlokalizowany pensjonat w jednej z najpopularniejszych miejscowości t...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 450 000 PLN (4 083 zł/m2)

12
3
600 m2
1970
15863399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27245543 15863399 WITAM NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU ' PRZY BRZOZIE ' ZEWNĘTRZNY BASAN DLA WŁAŚCICIELI DOMKÓWDUŻY OGRODZONY OBSZARPRZYNALEŻNE OGRÓDKI w CENIENAZIEMNE MIEJSCE POSTOJOWE w CENIEPIWNICA w CENIETO ATUTY TEJ NIERUCHOMOŚCI !!!NA SPRZEDAŻ DOM DOM TYPU BLI...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

470 000 PLN (9 792 zł/m2)

3
1
48 m2
2026
15863397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27245542 15863397 WITAM NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU ' PRZY BRZOZIE 'ZEWNĘTRZNY BASAN DLA WŁAŚCICIELI LOKALIDUŻY OGRODZONY OBSZARPRZYNALEŻNE OGRÓDKI w CENIENAZIEMNE MIEJSCE POSTOJOWE w CENIEPIWNICA w CENIETO ATUTY TEJ NIERUCHOMOŚCI !!!NA SPRZEDAŻ DO WYBORU LOKAL M...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

3
1
48 m2
2026
15858970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy biznes nad morzem - 10 domów na wynajem! 27160232 15858970 Niniejsza transakcja dotyczy sprzedaży kompletnego, gotowego biznesu w pełni przygotowanego do kontynuacji działalności. Ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w malowniczej Jastrzębiej Górze, jednej z najchętniej odwiedzanych nadmorskich miejscowości !S...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

3 700 000 PLN (9 487 zł/m2)

12
-
390 m2
2019
15776968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25724738 15776968 Twoje miejsce nad Bałtykiem, 15 min spacerem do plaży w Jastrzębiej Górze.Na sprzedaż Przytulny, 2-pokojowy apartament wakacyjny o powierzchni 35 m z ogromnym potencjałem idealna baza wakacyjna lub inwestycja z wysokim sezonowym najmem.Lokal znajduje...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

290 000 PLN (8 286 zł/m2)

2
1
35 m2
1932
15315961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja cenowa tylko do końca czerwca 15594991 15315961 W ofercie biura nieruchomości Millennium jest urokliwy apartament, z którego podziwiać można latarnię morską, a to wszystko zaledwie 700 metrów od morza. Monitorowany kompleks Lisi Jar w Jastrzębiej Górze gdzie znajduje się nieruchomość, do dyspozycj...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

398 000 PLN (12 438 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15868277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja nad morzem| Piękny widok| Balkon 27375955 15868277 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Apartament - lokal niemieszkalny z dużym balkonem, blisko morza, w spokojnej części Jastrzębiej Góry. Przytulny i funkcjonalny apa...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

279 000 PLN (14 684 zł/m2)

1
1
19 m2
1980
15894121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27925642 15894121 NA SPRZEDAŻ JEDNA z 2 DZIAŁEK DO WYBORU w TUPADŁACH - NA GRANICY JASTRZĘBIEJ GÓRY na ul. ZBOŻOWEJOferowane działki o powierzchniach 2 073 m2 i 2 113 m2 położone sa w sąsiedztwie nowych domków wakacyjnych jak i całorocznych.Działki płaskie, słoneczne ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

725 000 PLN (360 zł/m2)

-
-
2013 m2
-
15823727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641551 15823727 Nowy dom z ogrodem – 70 m² Jastrzębia, gm. Ciężkowice Cena: 809 000 zł Na sprzedaż nowy, niezamieszkały dom jednorodzinny o powierzchni ok. 70 m², usytuowany na działce 700 m² w miejscowości Jastrzębia (powiat tarnowski, gmina Ciężkowice). Dom stano...

Jastrzębia (Małopolskie, gm. Ciężkowice)

809 000 PLN (11 557 zł/m2)

4
-
70 m2
-
15140634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Morze Plaża Rzeka Ostrowo 10762105 15140634 Malownicza plaża w Ostrowie, to ukryty klejnot na wybrzeżu Bałtyku.!! Plaża położona jest między znanymi kurortami Karwią, a Jastrzębią Górą.Oferuje spokój i przestrzeń, które trudno znaleźć w innych zatłoczonych miejscach. Działka tuż nad rzeką Czar...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

139 500 PLN

-
-
635 m2
-
15627382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament inwestycyjny w Jastrzębiej Górze 22782699 15627382 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Apartament - lokal niemieszkalny w hotelu Apartamenty Residence w Jastrzębiej Górze.Atuty:do 15 min spacerem na plażęlokal jest w pełni wyposażony, możesz korzystać od za...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

259 000 PLN (17 267 zł/m2)

1
-
15 m2
2018