• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kąty

Znalezionych ofert: 58

15864000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27260919 15864000 OKAZJA !! Wyjątkowy DOM  z tarasem w zabudowie bliżniaczej na kompaktowej działce 259 m2, szuka nowych właścicieli ! Oferta sprzedaży funkcjonalnego DOMU o powierzchni użytkowej 141m2 z garażem w bryle budynku z dwoma łazienkami i trzema obszernymi s...

Kąty Węgierskie (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 199 000 PLN (8 504 zł/m2)

4
2
141 m2
2008
15867287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pierwsza linia brzegowa Zalewu Wiślanego 27343446 15867287 Są miejsca, które same sprzedają inwestycję — i to jest jedno z nich. Działka położona bezpośrednio przy linii brzegowej Zalewu Wiślanego, w samym centrum Kątów Rybackich, oferuje nie tylko spektakularny widok na wodę, ale przede wszystkim realny pot...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

1 590 000 PLN

-
-
1701 m2
-
15876162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27532341 15876162 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (czworak)  w konkurencyjnej cenie 870 000 PLN. Ta nowoczesna nieruchomość,  została ukończona w 2025 roku, z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie spokój blisko centr...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

830 000 PLN (6 535 zł/m2)

4
-
127 m2
2025
15868107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27364781 15868107 Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni działki 300 m² w konkurencyjnej cenie 920 000 PLN. Ten nowoczesny dom, który został ukończony w 2025 roku, z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie spokój blisko...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

880 000 PLN (6 984 zł/m2)

2
-
126 m2
2025
15073129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna działka inwestycyjna przy kanale Elbląskim 8913137 15073129 ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA - PARK PAŁACOWY W OBRĘBIE KANAŁU ELBLĄSKIEGOLOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kąty, a jest to atrakcyjna turystycznie osada położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gmini...

Kąty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

699 000 PLN

-
-
37338 m2
-
15780584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, willa, okazja inwestycyjna nad morzem 25806451 15780584 Na sprzedaż dom z dużym potencjałem w Kątach Rybackich - 1930 m² działki, 4 kondygnacje! Na sprzedaż nieruchomość położona w nadmorskiej miejscowości Kąty Rybackie, zaledwie kilka minut od plaży i Zalewu Wiślanego. To idealna oferta zarówno dla osób ...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

950 000 PLN (2 714 zł/m2)

7
3
350 m2
-
15767313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Magazyn 750 m2 25522468 15767313 OFERTA WYŁĄCZNIE W WILSONS NIERUCHOMOŚCIOferujemy Państwu na sprzedaż  utrzymany w w bardzo dobrym standardzie budynek magazynowy posadowiony  na utwardzonej działce o powierzchni 5 tys m2. Hala posiada pełne zaplecze sanitarne (własną kotłownię z ga...

Kąty Węgierskie (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

7 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
750 m2
2021
15893722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27917538 15893722 DOM w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 130,62 m² na działce o pow. 89,68m2, duży, fajny dom dla całej rodziny! PARTER domu - to typowa strefa dzienna z dużym salonem z otwartą kuchnią w aneks...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

959 000 PLN (7 377 zł/m2)

5
2
130 m2
2026
6203584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 255056 6203584 działka o wymiarach 24-52media-woda,prąd,gaz ok.70m od działkiTreść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawa.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi of...

Kąty (Kąty) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

405 000 PLN

-
-
1303 m2
-
15344086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16344308 15344086 Do sprzedania działka budowlana położona w miejscowości Kąty o powierzchni 4,01 ha , nr działki 105 W planie zagospodarowania tereny oznaczome 28MNU - zabudowa jednorodzinna , bliżniacza i szeregowa z usługami nieuciążliwymi. Działka w całości do ...

Kąty (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

6 000 000 PLN

-
-
40131 m2
-
15843712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana | Twoja przystań na Żuławach 26813235 15843712 Szukasz przestrzeni, która łączy spokój wiejskiego życia z pasją do wody i natury? Prezentuję Ci ofertę sprzedaży przestronnej działki o powierzchni 1 794 m², położonej w malowniczej miejscowości Kobyla Kępa, w gminie Sztutowo, 3 kilometry od Kątów R...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

299 000 PLN

-
-
1794 m2
-
15890085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27867849 15890085 Kąty Wrocławskie to miasto w odległości 22km od Wrocławia - pełna infrastruktura do życia z szybkim dojazdem A4 do Wrocławia to może być świetna alternatywa do spokojnego podwrocławskiego życia. Dostępny Dom Skrajny w za...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 050 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
2
150 m2
2026