• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kamieniec

Znalezionych ofert: 17

15647549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23233258 15647549 Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych!Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości Kamieniec gm. Wodynie zaledwie 25km od Siedlec.Warunki zabudowy polegaj...

Kamieniec (Mazowieckie, gm. Wodynie)

95 120 PLN (80 zł/m2)

-
-
1189 m2
-
15647548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23233257 15647548 Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych!Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości Kamieniec gm. Wodynie zaledwie 25km od Siedlec.Warunki zabudowy polegaj...

Kamieniec (Mazowieckie, gm. Wodynie)

105 400 PLN (100 zł/m2)

-
-
1054 m2
-
15647496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23232068 15647496 Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych!Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości Kamieniec gm. Wodynie zaledwie 25km od Siedlec.Warunki zabudowy polegaj...

Kamieniec (Mazowieckie, gm. Wodynie)

70 560 PLN (60 zł/m2)

-
-
1176 m2
-
15647550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23233260 15647550 Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych!Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości Kamieniec gm. Wodynie zaledwie 25km od Siedlec.Warunki zabudowy polegaj...

Kamieniec (Mazowieckie, gm. Wodynie)

103 770 PLN (90 zł/m2)

-
-
1153 m2
-
15638692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23026250 15638692 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Dom wolnostojący o powierzchni 225m2 ( garaż w bryle budynku )usytuowany jest na działce o powierzchni 999 m2 w Kamieńcu Wrocławskimwybudowany w 2001rodświeżenie domu w 2008rOtoczenie nieruchomości:Ni...

Kamieniec Wrocławski (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 290 000 PLN (5 733 zł/m2)

5
-
225 m2
2001
15869855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27410888 15869855 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Przedstawiam Państwu nowoczesny dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykonania, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Wrocławia w Kamieńcu Wrocławskim przy ul. Jagodowej...

Kamieniec Wrocławski (Dolnośląskie, gm. Czernica)

999 000 PLN (4 583 zł/m2)

5
-
218 m2
2019
15833680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26939894 15833680 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Przedmiotem sprzedaży jest kompleks budynków usytuowany na działkach o łącznej powierzchni 3 200 m, obejmujący: trzykondygnacyjny budynek biurowosocjalnomieszkalny, parterowy budynek warsztatowy oraz ha...

Kamieniec Wrocławski (Dolnośląskie, gm. Czernica)

2 990 000 PLN (934 zł/m2)

11
-
3200 m2
-
15883632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27675352 15883632 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w pięknej, zielonej i spokojnej okolicy nieopodal lasu w Kamieńcu gm. Kołbaskowo.Działka o powierzchni 3006 m2, niezagospodarowana, płaska o regularnym kształcie prosto...

Kamieniec (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

199 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
3006 m2
-
15228330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13290910 15228330 Na sprzedaż dom wolnostojący, jednorodzinny, (lata 90te) zlokalizowany w Kamieńcu Wrocławskim - 2km od Wrocławia - spokojna okolica, bardzo bezpieczna, przyjazna Rodzinom. Doskonale skomunikowana:* położony przy Wschodniej Obwodnicy Wrocławia * stacj...

Kamieniec Wrocławski (Dolnośląskie, gm. Czernica)

899 000 PLN (5 993 zł/m2)

6
2
150 m2
1990
15673248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23704108 15673248 Idealna nieruchomość dla ludzi ceniących przestrzeń i spokój.Na sprzedaż dom wolnostojący w Kamieńcu Wrocławskim oddany do użytkowania w 2004 roku. Powierzchnia nieruchomości to 296 m2 plus garaż dwustanowiskowy o powierzchni 38 m2. Duża działka o po...

Kamieniec Wrocławski (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 760 000 PLN (5 946 zł/m2)

6
2
296 m2
2004
15378524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka budowlana. Z Warunkami Zabudowy! 17222435 15378524 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4 114 m2 w miejscowości Kamieniec, gmina Kłecko. Działka posiada wydane warunki zabudowy na dom w zabudowie jednorodzinnej. Jest to duża działka dla osób które docenią przestrzeń, prywatność oraz sielankowy...

Kamieniec (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

280 000 PLN

-
-
4114 m2
-
15751996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25151051 15751996 Na sprzedaż: Dom w spokojnej i bezpiecznej okolicy 5 km od granic Wrocławia.Nieruchomość idealna dla osób ceniących sobie komfort życia blisko natury, a jednocześnie pragnących korzystać z pełnej infrastruktury i możliwości, jakie oferuje duże miasto...

Kamieniec Wrocławski (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 480 000 PLN (6 322 zł/m2)

11
-
234.09 m2
2024