• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Katowice

Znalezionych ofert: 430

15806507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26338064 15806507 Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Jana III Sobieskiego 8. Doskonała lokalizacja sprawia, że nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do życia, jak i pewna inwestycja pod wynajem czy lokal biurowy. Mies...

Katowice, Jana III Sobieskiego

389 900 PLN (7 542 zł/m2)

2
1
51.7 m2
1930
15657119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam Lokal Usługowo-Handlowy 23424740 15657119 Sprzedam lokal handlowo- usługowy w Śródmieściu Katowic . Wejście bezpośrednio z ulicy, duża witryna i możliwość dowolnej aranżacji. Możliwość podziału na dwa mniejsze lokale .Wnętrze jak na zdjęciach. Zapraszam do kontaktu tel. 504264474 ...

Katowice (Śródmieście), ul. Stanisława Fliegera 5

770 000 PLN (8 131 zł/m2)

5
-
94.7 m2
-
15644440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23150233 15644440 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.Idealna dla inwestora - możliwość przejęcia umowy działającego najmu długoterminowegoDoskonała lokalizacja w centrum. Od...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

560 000 PLN (10 182 zł/m2)

1
1
55 m2
2024
15778054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25740232 15778054 Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1892 roku, na rogu ul. Jesionowej i Alei Wojciecha Korfantego w Katowice. Budynek znajduje się pod opieką konserwatora zabytków, dzięki cze...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

350 000 PLN (6 364 zł/m2)

3
1
55 m2
1982
15692551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24047711 15692551 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.OKAZJA DLA INWESTORA: można przejąć umowę najmu długoterminowego.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć si...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

610 738 PLN (10 012 zł/m2)

2
1
61 m2
2023
15692560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24047710 15692560 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć się życiem w centrum Katowic, z jednoczesnym zapewnieniem sobie wys...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

499 500 PLN (9 990 zł/m2)

1
1
50 m2
2023
15692558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24047708 15692558 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć się życiem w centrum Katowic, z jednoczesnym zapewnieniem sobie wys...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

576 402 PLN (10 293 zł/m2)

1
1
56 m2
2023
15863438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248700 15863438 Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Upadowej o powierzchni 4459 m² w skład której wchodzi działka nr 3 zapisana w księdze wieczystej KA1K001370788. Działka leży w obszarze leśnych i zabudowy mieszkaniowej j...

Katowice (Załęże) (Śląskie, gm. Katowice)

600 000 PLN (135 zł/m2)

-
-
4459 m2
-
15863441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248701 15863441 Działki położone w obrębie ulicy Bohaterów Monte Casino oraz Lubuskiej, karta mapy 33, obręb 0002 Bogucice Zawodzie. w Katowicach, o powierzchni 527 m² w skład której wchodzą działki 164, 183, zapisane w księdze wieczystej KA1K000575599. B...

Katowice (Zawodzie) (Śląskie, gm. Katowice)

150 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
527 m2
-
15845985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26872870 15845985 Działka położona w Katowicach, dzielnica Giszowiec w obrębie ulicy Kosmicznej o powierzchni 99 m², w skład której wchodzi działka nr 275955, zapisana w księdze wieczystej KA1K001374658. Kształt zbliżony do kwadratu. Najbl...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

30 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
99 m2
-
15889843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27862433 15889843 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Strzałowej o powierzchni 264 m², działce nr 67 zapisanej w księdze wieczystej KA1K000645223. Nieruchomość kształtem zbliżona do prostokąta. Bezpośredni dostęp do drogi ul. Strza...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

20 000 PLN (76 zł/m2)

-
-
264 m2
-
15863446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248696 15863446 Nieruchomość położona w Katowicach, dzielnica Murcki, w rejonie ul. Pawła Kołodzieja, obręb Górne Lasy Pszczyńskie. Działka ma kształt nieregularny, zbliżony do wydłużonego wąskiego prostokąta, o nierównej powierzchni. Teren porośnięty drze...

Katowice (Murcki) (Śląskie, gm. Katowice)

385 500 PLN (40 zł/m2)

-
-
9589 m2
-