• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kielce Czarnów

Znalezionych ofert: 36

15434285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18453505 15434285 Na sprzedaż budynek biurowo-usługowy o 2 kondygnacjach naziemnych zlokalizowany przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Budynek o pow. ok. 120 m2 z parkingiem naziemnym. Powierzchnia działki: 309 m2 . Budynek wzniesiony w 2008 r wyposażony jest w ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

880 000 PLN (7 333 zł/m2)

11
-
120 m2
2008
15893154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901827 15893154 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,48 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) sa...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

433 136 PLN (10 828 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15893146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27901495 15893146 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 82,45m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salo...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

823 675 PLN (10 045 zł/m2)

4
-
82 m2
2026
15893145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901494 15893145 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,35 m2 dostępne na 1p budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salon z ane...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

431 745 PLN (10 794 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15756434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25253816 15756434 Na sprzedaż lokal o pow. 75,90 m2 zlokalizowany na parterze w bloku przy ul. Jagiellońskiej na os. Czarnów, w Kielcach. W skład lokalu wchodzi: sala sprzedaży, pomieszczenie socjalne i sanitarne. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

620 000 PLN (8 267 zł/m2)

11
-
75 m2
2010
15834563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27375849 15834563 Na sprzedaż 1 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,15 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 2-pietrowym, kameralnym budynku z 2013 roku na osiedlu Czarnów. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - łazienka wraz z WC -...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

309 650 PLN (11 059 zł/m2)

1
-
28 m2
2013
15500447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19938258 15500447 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,61 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salon...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

425 998 PLN (10 650 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15640500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23066813 15640500 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 21,91 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym kameralnym budynku ("Lofty Hoża") z 2013 roku, na osiedlu Czarnów. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneks...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

241 010 PLN (11 477 zł/m2)

1
-
21 m2
2013
15500441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19938266 15500441 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,46 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salo...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

565 692 PLN (10 285 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15500208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19934018 15500208 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 46,02m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salo...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

492 414 PLN (10 705 zł/m2)

2
-
46 m2
2026
15500198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19934011 15500198 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,35 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salon...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

423 271 PLN (10 582 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15670897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23660848 15670897 Nowe, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,93 m2, dostępne na I piętrze w nowym, kameralnym budynku na osiedlu Czarnów przy ul. Miłej. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (pow. 20,73 m2) z wyjściem na du...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

576 765 PLN (10 681 zł/m2)

3
-
54 m2
2026