• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kołobrzeg Centrum

Znalezionych ofert: 44

15802742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26276072 15802742 Na sprzedaż bardzo ładnie wykończone mieszkanie 2- pokojowe usytuowane na Wyspie Solnej w samym sercu miasta Kołobrzeg o pow. 50,82m2. Mieszkanie posiada przynależne zewnętrzne miejsce postojowe w cenie 30tys.Mieszkanie idealne do zamieszkania jak i ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

740 000 PLN (14 800 zł/m2)

2
1
50 m2
2018
15787329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25925988 15787329 Wyjątkowe mieszkanie, z tak zwaną duszą: 3- pokojowe o pow. 89,4 m2, położone na 2- piętrze w IV kondygnacyjnej odrestaurowanej przedwojennej kamienicy. Atrakcyjna lokalizacja na Wyspie Solnej, śródmiejskie osiedle mieszkaniowe Solne Zdroje, ok. 500 ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

580 000 PLN (6 517 zł/m2)

3
1
89 m2
1930
15275770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 14472692 15275770 Wyjątkowe mieszkanie, z tak zwaną duszą, 4- pokojowe o pow. 131,88 m2 w pięknej, odrestaurowanej kamienicy położone w sąsiedztwie kołobrzeskiej starówki. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w IV piętrowej kamienicy i przynależą do niego dwa balkony...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

860 000 PLN (6 565 zł/m2)

4
-
131 m2
1930
15642168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23098466 15642168 Klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu !!!!Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA - 5 MINUT OD STARÓWKI- DO PLAŻY ZALEDWIE 1000 M - MOŻLIWOŚĆ ZAMIESZKANIA OD ZARAZ- W PEŁNI WYPOSAŻONE- KAMIENICA PO MODERNIZACJINieruchomoś...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

360 000 PLN (12 000 zł/m2)

1
1
30 m2
1920
15761391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25381656 15761391 Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 111,06 m² przy ul. Budowlanej w Kołobrzegu mieście, które łączy nadmorski klimat z tętniącym życiem kurortu. Tu czeka na Ciebie miejsce, które możesz urządzić tak, aby stało się Twoją prywatną opowie...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 055 070 PLN (9 505 zł/m2)

4
2
111 m2
2019
15761392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25381657 15761392 Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 109,81 m² przy ul. Budowlanej w Kołobrzegu, wmieście które łączy nadmorski klimat z tętniącym życiem kurortem. Tu czeka na Ciebie miejsce, które możesz urządzić tak, aby stało się Twoją prywatną opowi...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 043 195 PLN (9 571 zł/m2)

4
2
109 m2
2019
15786755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25913883 15786755 Cena do negocjacji !Centrum miasta ul. Jana Pawła II, na sprzedaż 2 pok. mieszkanie po remoncie o pow. 46,70 m2 z południowym balkonem, usytuowane na I piętrze w IV piętrowym budynku bez windy.Mieszkanie idealnie nadaje się do zakupu przez obywateli ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

485 000 PLN (10 543 zł/m2)

2
1
46 m2
1961
15351919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16576053 15351919 Mieszkanie w dogodnej lokalizacji zaledwie kilometr od morza, docenią miłośnicy plażowych spacerów oraz morskich kąpieli.Główne atuty nieruchomości:OTWARTA PRZESTRZEŃ ORAZ CZĘŚĆ OKIEN WYCHODZĄCĄ W STRONĘ MORZAW BLISKIEJ ODLEGŁOŚCI ZNAJDZIEMY SZKOŁĘ, ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

549 000 PLN (8 074 zł/m2)

3
1
68 m2
2002