• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kościelisko

Znalezionych ofert: 32

15878829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27602469 15878829 Na sprzedaż przestronny apartament o pow. 78,8 m2 z kominkiem, zlokalizowany wśród zapierających dech widoków górskiego krajobrazu, w sąsiedztwie wejścia do Doliny Kościeliskiej.Lokal został w pełni wykończony i umeblowany z dbałością o detale, które...

Kościelisko, Strzelców Podhalańskich

1 399 000 PLN (17 754 zł/m2)

3
1
78.8 m2
2009
15878835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27602445 15878835 Na sprzedaż komfortowy dwupoziomowy apartament o pow. 40 m2 z balkonem. Nieruchomość położona jest w ekskluzywnym kompleksie z dostępem do strefy SPA&Wellness, restauracji oraz podziemnego parkingu. Zlokalizowany w jednym z najpiękniejszych m...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

897 000 PLN (22 425 zł/m2)

2
1
40 m2
2017
15878849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27602439 15878849 Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o pow. po podłodze ok. 40,3 m2 (użytkowej 24,67 m2) z dużym balkonem. Lokal zlokalizowany na Karpielówce w Kościelisku, w malowniczym otoczeniu górskiej przyrody z pięknymi widokami na panoramę Tatr.Doskonała inwes...

Kościelisko, Karpielówka

699 000 PLN (17 345 zł/m2)

2
1
40.3 m2
2009
15860530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27182821 15860530 LUKSUSOWY APARTAMENT WIDOK NA TATRY GOTOWY PRODUKT INWESTYCYJNYKościelisko, ul. Karpielówka 54Powierzchnia: 64,5 m²Taras: 17,08 m²Rynek wtórny Apartament inwestycyjny mieszkalnyW jednej z najbardziej prestiżowych części Podhala, z widokiem na Giewo...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

1 450 000 PLN (22 411 zł/m2)

3
1
64.7 m2
2017
15860347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27182504 15860347 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na sprzedaż, zlokalizowanego w malowniczym rejonie Kościeliska. Ten wspaniały apartament znajduje się przy ulicy Strzelców Podhalańskich 42 i jest idealnym miejscem dla osób poszukujących ...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

479 900 PLN (22 669 zł/m2)

1
-
21.17 m2
2013
15877505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27571112 15877505 Na sprzedaż apartament usytuowany w malowniczej miejscowości Kościelisko, przy ul. Strzelców Podhalańskich 42. Rynek wtórny, budynek oddany do użytku w 2013 roku. Ten niezamieszkany lokal jest gotowy na przyjęcie nowych mieszkańców, oferując komfort ...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

499 900 PLN (21 164 zł/m2)

1
-
23.62 m2
2013
15508670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament z widokiem na Giewont 20126205 15508670 Prezentuję uroczy apartament z zapierającym dech w piersiach widokiem na majestatyczny masyw górski z Giewontem i Kasprowym Wierchem. Apartament usytuowany w prestiżowy obiekcie BUTOROWY RESIDENCE, który został zlokalizowany w spektakularnym miejscu...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

945 000 PLN (15 750 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15686575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23947460 15686575 Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki z domem w urokliwym Kościelisku, położoną w spokojnej okolicy przy ulicy Karpielówka, z widokiem na Giewont. Nieruchomość znajduje się na granicy z Zakopanem, zaledwie 700 metrów od Sanktuarium...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

1 499 000 PLN (1 647 zł/m2)

5
-
910 m2
2018
15768737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25549310 15768737 WILLA 136,7 m² CAŁKOWITEJ POWIERZCHNIDZIAŁKA 422,41 m² (UDZIAŁ W GRUNCIE)UL. RYSULÓWKA KOŚCIELISKOWYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W MALOWNICZYM OTOCZENIU TATRNa sprzedaż unikalna willa położona przy ul. Rysulówka w miejscowości Kościelisko, na działce o pow...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

3 200 000 PLN (23 409 zł/m2)

4
-
136.7 m2
2022
15779195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25769045 15779195 WILLA 85 m²UDZIAŁ W DZIAŁCE 321,28 m²UL. RYSULÓWKA KOŚCIELISKOGOTOWA DO ZAMIESZKANIA NIERUCHOMOŚĆ W OTOCZENIU TATRNa sprzedaż wyjątkowa willa położona przy ul. Rysulówka w miejscowości Kościelisko – jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji w p...

Kościelisko (Rysulówka) (Małopolskie, gm. Kościelisko)

2 400 000 PLN (28 235 zł/m2)

3
2
85 m2
2022
14541486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 139834 14541486 homfi ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową nieruchomość na sprzedaż w Kościelisku nieopodal Zakopanego.Dom znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji:- 350 m do wyciągu narciarskiego Budzowski Wierch,- 5 minut autem do wyciągu narciarskiego w Do...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

3 200 000 PLN (10 884 zł/m2)

9
4
294 m2
1986
15554137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21067387 15554137 Na sprzedaż piękny, w pełni umeblowany i wyposażony apartament o łącznej powierzchni 52 m², położony w samym sercu Kościeliska. Z balkonu rozpościera się zachwycający widok na góry (także Giewont - po lewej). W cenie zawarte jest prywatne miejsce par...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

869 000 PLN (16 663 zł/m2)

2
1
52.15 m2
2010