• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kobylanka

Znalezionych ofert: 22

15882935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673350 15882935 Ofertę sprzedaży stanowi nowoczesna nieruchomość o wielu możliwościach przeznaczenia.Obiekt położony na działce o powierzchni 997 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w odległości niecałego kilometra od zjazdu z S10 oraz ok. 600 metrów od centrum Kob...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

4 240 000 PLN (14 375 zł/m2)

4
2
294.96 m2
2019
15882798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27673384 15882798 Bardzo atrakcyjna działka w kształcie prostokąta przy torach kolejowych z rampą, w odległości ok 300 m. W Studium Kierunków i Rozwoju funkcja przemysłowo - składowa. Dojazd drogą asfaltową, obok uzbrojenie w wodę i energię elektryczną. W pobliżu dro...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

720 000 PLN (16 zł/m2)

-
-
45229 m2
-
15882818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673422 15882818 Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej części Kobylanki, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, przestrzeń oraz możliwość stworzenia wnętrza w pełn...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

950 000 PLN (7 197 zł/m2)

4
1
132 m2
2026
15709045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24348352 15709045 Na sprzedaż działka w Kobylance – 3000 m², idealna pod dom jednorodzinny oraz działalność usługowa nieuciążliwą. Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, blisko jeziora i lasu? Ta działka to doskonała propozycja dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż p...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

341 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
3100 m2
-
14493472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 130944 14493472 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. ponad 1,4 ha. Na terenie obowiąuje MPZP. Teren zabudowy usługowej. Dopuszcza się magazyny, składy. Powierzchnia zabudowy 30%, wysokość zabudowy do 9m, dachy płaskie i strome. Powierzchnia bio...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

1 940 000 PLN (136 zł/m2)

-
-
14300 m2
-
15850711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27005257 15850711 Działka z Potencjałem - Twój Kawałek Spokoju Blisko Szczecina Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej w malowniczej miejscowości Kobylanka, położonej w województwie zachodniopomorskim. Działka...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

1 550 000 PLN

-
-
4713 m2
-
15850680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27004609 15850680 Twój przyszły dom w malowniczej Kobylance - przytulny i przestronny, czeka na adaptację! Jeśli marzysz o przestronnym i funkcjonalnym domu,w cichym i spokojnym miejscu,w miejscu doskonale skomunikowanym, który możesz urządzić ...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

1 550 000 PLN (7 277 zł/m2)

5
-
213 m2
-
15583058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21839105 15583058 Zachęcam do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską położoną w Kobylance na os. Zalesie 2 Inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnychLokal mieszkalny składa się z dwóch poziomów o łącznej powierzchni użytkowej 106,11 m2Parter:- przedsionek - ...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

629 000 PLN (5 928 zł/m2)

4
1
106.11 m2
2026
15627431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22783733 15627431 Ofertę sprzedaży stanowi nowoczesny obiekt o wielu możliwościach przeznaczenia.Obiekt położony na działce o powierzchni 997 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - przy drodze głównej w Kobylance w odległości niecałego kilometra od zjazdu z S10. W blis...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

4 240 000 PLN (14 375 zł/m2)

4
-
294.96 m2
2019
15450934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kobylanka, działka budowlana do wydzielenia, 1129S/2024 18853663 15450934 Do sprzedania działka budowlana, do wydzielenia, o powierzchni około 10 arów. Działka płaska. Możliwość podłączenia gazu, prądu, wody i kanalizacji. Wjazd na działkę z drogi asfaltowej. Spokojna okolica. Do Gorlic około 6 km....

Kobylanka, Kobylanka

80 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
1000 m2
-