• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Koszalin

Znalezionych ofert: 162

15893191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27903033 15893191 Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie z loggią w ścisłym centrum - 1 Maja!Przedstawiamy przytulne dwupokojowe własnościowe mieszkanie o 2-stronnej ekspozycji okiennej, umiejscowione na czwartym piętrze bloku, znajdującego się w centralnej części Koszalina, ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

269 000 PLN (6 897 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15856705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27103238 15856705 Rewelacja – 2-pokojowe mieszkanie na Przylesiu w świetnym standardzie - Wańkowicza!Przedstawiamy elegancko i nowocześnie urządzone dwupokojowe mieszkanie własnościowe, zlokalizowane na drugim piętrze bloku, umiejscowionego na genialnym pod względem i...

Koszalin (Przylesie) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (8 674 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15852840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27041774 15852840 Duża kawalerka na śródmieściu – Koszalin, ul. Głowackiego !Prezentujemy dochodową inwestycję zlokalizowaną na zacisznym osiedlu, jednak w pobliżu centrum, przy ul. Głowackiego w Koszalinie!!!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZEUnikalna nieruchomość ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

239 000 PLN (7 967 zł/m2)

1
1
30 m2
2000
15815196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638401 15815196 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z ładnym widokiem – Reymonta!Przedstawiamy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze bloku, mieszczącego się w centralnej części Koszalina, przy ul. W. Reymonta.Nieruchomość o dwustronnej ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

329 000 PLN (8 024 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15761400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25385305 15761400 NIEDALINO KOŁO KOSZALINA! Przeuroczy dom z dużą działką, garażem i basenem – NIEDALINO 15 MINUT DO KOSZALINA!Prezentujemy prawdziwą perełkę na rynku nieruchomości– dostępną wyłącznie u Nas! DOM WOLNOSTOJĄCY, DZIAŁKA 1600 m2, rok budowy 2021!Prezentow...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

1 319 000 PLN (8 678 zł/m2)

5
2
152 m2
2021
15881606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27641297 15881606 TYLKO U NAS – przestronne 3-pokojowe mieszkanie – Powstańców Wielkopolskich!Prezentujemy dostępne wyłącznie w naszej ofercie rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie własnościowe o komfortowej powierzchni 64,1m2, leżące na parterze wieżowca, usytuowanego w s...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

385 000 PLN (6 016 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15867878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27355112 15867878 Jasne, ustawne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji – Sikorskiego!Prezentujemy TYLKO U NAS ! Spółdzielcze własnościowe trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na trzecim piętrze bloku, usytuowanego w północnej części Koszalina, prz...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (7 380 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15743308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25006541 15743308 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem – ul. Kupiecka.Przedstawiamy wyjątkową ofertę – rozległe i przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni aż 94,2m2, ulokowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku mieszkalnego , znajdującego się ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

279 000 PLN (2 968 zł/m2)

4
1
94 m2
-
15864008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27260959 15864008 Ustawne 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze – Wańkowicza! TYLKO U NAS!Prezentujemy WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE ! - dwupokojowy lokal mieszkalny usytuowany na dogodnej kondygnacji – bo 2 piętrze– czteropiętrowego bloku, położonego przy ul. Wańkowicza, w ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

249 000 PLN (6 385 zł/m2)

2
1
39 m2
-
15846833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26895881 15846833 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Przylesiu – Jana Pawła II !Przedstawiamy niepowtarzalną okazję inwestycyjną – dwupokojowe mieszkanie z całym wyposażeniem, umiejscowione na 7 piętrze budynku z windą, znajdującego się w rejonie z najcieka...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (6 962 zł/m2)

2
1
53 m2
-
15815197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638402 15815197 Przytulne umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Ratajczaka!Przedstawiamy ofertę DOSTĘPNĄ TYLKO W NASZYM BIURZE ! Położone na II piętrze 4-piętrowego bloku, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu z pełną infrastrukturą w pobliżu centr...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (8 306 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15717138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24525572 15717138 OSIEKI!!! Dom nad jeziorem– OSIEKI koło Koszalina i nadmorskiej miejscowości Łazy!Prezentujemy DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W NASZEJ OFERCIE dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120,7m2, położony na 734-metrowej ogrodzonej działce, znajdującej ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

699 000 PLN (5 825 zł/m2)

4
2
120 m2
1996