• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Krakowiany

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Krakowiany

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15893210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27904105 15893210 W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m² do 85 m² oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne, place zabaw oraz tereny zielone. W trosce o m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

441 043 PLN (16 335 zł/m2)

1
1
27 m2
2026
15893139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27900245 15893139 Dom wolno stojący parterowy z użytkowym poddaszem w klimatycznym, malowniczym, kameralnym otoczeniu. Nieruchomość otacza bardzo zadbany ogród zapewniający prywatność i sprzyjającymi relaksowi.Rok budowy 2007.Materiał budowlany: gazobeton, stropy lan...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 680 000 PLN (8 116 zł/m2)

4
2
207 m2
2007
15867425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27346567 15867425 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży całorocznego domu położonego w spokojnej i zielonej części gminy Wieliszew, w kameralnej okolicy Poddębia, niedaleko rzeki Narew. Nieruchomo...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

590 000 PLN (10 727 zł/m2)

4
1
55 m2
1990
15866888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331207 15866888 Na sprzedaż działka budowlana w Młochowie Bieliny gm. Nadarzyn powiat pruszkowski, woj . Mazowieckie, ul. Myśliwska . Spokojna zielona okolica z zabudową jednorodzinna. powierzchnia działki 1450 m kw. ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

570 000 PLN (393 zł/m2)

-
-
1450 m2
-
15846549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26889449 15846549 Są mieszkania, które się tylko ogląda… i są takie, w których po obejrzeniu od razu chce się zamieszkać. To jest zdecydowanie ten drugi przypadek. GrupaCDF oferuje do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,42 m², położone na dru...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

999 000 PLN (12 579 zł/m2)

4
1
79.42 m2
2020
15843748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26813981 15843748 Firma Derbin Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Kozielno, w gminie Paczków. To propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej, zie...

Kozielno (Opolskie, gm. Paczków)

199 999 PLN (197 zł/m2)

-
-
1014 m2
-
15797593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26153937 15797593 OPIS MIESZKANIA Przestronne, pełne światła 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m², położone w kameralnej, gruntownie odnowionej kamienicy z lat 50-tych. Wnętrze zachwyca konsekwentnie prowadzonym stylem – połączeniem n...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 728 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
1
96 m2
-
15793972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26060160 15793972 Funkcjonalny bliźniak 132 m² z dużą działką 1400 m², garażem, garażem podwójnym i domkiem letnim – idealny dla rodziny lub inwestora! Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego jest możliwość wybudowania na działce ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 399 999 PLN (10 606 zł/m2)

4
2
132 m2
2008
15756847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25286186 15756847 Agencja Derbin Nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o łącznej powierzchni około 5 ha, położoną w miejscowości Żyrów w powiecie grójeckim (woj. mazowieckie). Grunt stanowi niezwykłe...

Chynów (Mazowieckie, gm. Chynów)

1 550 000 PLN (31 zł/m2)

-
-
50000 m2
-
15696372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24116268 15696372 Firma Derbin Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ogłoszeniem dotyczącym dwóch sąsiednich działek (1083 m² i 1035 m², cena podana w ogloszeniu dotyczy jednej dzialki), położonych w bardzo komfortowej lokalizacji — przy ulicy Leśnej w ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

310 000 PLN (286 zł/m2)

-
-
1083 m2
-
15687540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23966514 15687540 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
15557985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21225209 15557985 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015