• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Krasnystaw

Znalezionych ofert: 11

15878151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27590041 15878151 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka zabudowana przedwojennym domem o konstrukcji drewnianej parterowym, z oryginalnymi piecami kaflowymi, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, oranżerii. Na działce znajduje się również wolnost...

Krasnystaw (Góry) (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

200 000 PLN (2 500 zł/m2)

2
-
80 m2
1930
15806197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26328679 15806197 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania 2 jednakowe działki - każda po 3000 m.kw. (PODANA CENA ZA JEDNĄ DZIAŁKĘ O POW. 3000 M.KW.) graniczące ze sobą, z dojazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszk...

Krasnystaw (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

120 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15849492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26969247 15849492 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka budowlana z dwoma budynkami w złym stanie technicznym do rozbiórki, położona w ścisłej zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej w dzielnicy Krasnegostawu Zastawie Przedmieście przy ulicy Łukasińskieg...

Krasnystaw (Zastawie) (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

160 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
2337 m2
-
15823839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26606151 15823839 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNieruchomość zabudowana domem mieszkalnym jednorodzinnym, murowanym, wybudowanym w latach 80-tych XX wieku, w stanie surowym zamkniętym, z doprowadzonymi mediami w ładnej i spokojnej dzielnicy domów jednor...

Krasnystaw (Rońsko-kolonia) (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

320 000 PLN (1 818 zł/m2)

6
-
176 m2
1986
15815229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26643047 15815229 Bank Pekao S.A. oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową oddaną w użytkowanie wieczyste składającą się z działek ewidencyjnych o numerze: 17011 oraz 17012 o łącznej powierzchni 3.230 m2 zabudowaną budynkiem biurowo-mieszkalnym o powierzchni użytkow...

Krasnystaw (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

1 350 000 PLN (991 zł/m2)

1
-
1362.35 m2
-
15878114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27589062 15878114 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerW ofercie połowa domu dwurodzinnego, przedwojennego, o konstrukcji drewnianej z użytkowym poddaszem - do remontu. Wejście z salonu bezpośrednio na taras i własny teren. Działka z tyłu domu stanowi prywatną...

Krasnystaw (Krasnystaw) (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

220 000 PLN (2 750 zł/m2)

3
-
80 m2
1930
15818485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26596323 15818485 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż Mieszkanie w samym centrum Krasnegostawu - Plac 3go maja.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.Niskie opłaty - czynsz z zaliczką na wodę 190zł.Mieszkanie do odswieżenia - jak na zdjęciach . Nowy piec ...

Krasnystaw (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

344 000 PLN (6 370 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15718591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24553380 15718591 Malownicza działka w pobliżu KrasnegostawuNa sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 3880 metrów kwadratowych przy drodze asfaltowej.Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy.Możliwość kupna sąs...

Krasnystaw (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

346 500 PLN

-
-
3880 m2
-
15718592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 24553381 15718592 Piękna działka w pobliżu KrasnegostawuNa sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 6972 metrów kwadratowych.Działka jest w części objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy.Bardzo blisko drogi asfaltowej.Możliw...

Krasnystaw (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

346 500 PLN

-
-
6972 m2
-
15728602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24747404 15728602 Nieruchomość znajduje się w Krasnymstawie, w spokojnej i cichej okolicy Zastawie Przedmieście, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum miasta.Dom na powierzchni użytkowej 67 m² (z opcją powiększenia metrażu) mieści dwa duże pokoje, przestronną k...

Krasnystaw (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

350 000 PLN (4 667 zł/m2)

2
-
75 m2
-
15700528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24193100 15700528 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 148 m², zlokalizowany w centrum Krasnegostawu przy ulicy Czystej. Lokal usługowy zlokalizowany w budynku mieszkalno-usługowym. Przestrzeń składa się z 4 pomieszczeń użytkowych, korytarza i sanitariatów. Dzię...

Krasnystaw (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

120 000 PLN (811 zł/m2)

1
-
148 m2
-