• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Krosinko

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Krosinko

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15897126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27995587 15897126 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,52m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza.Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydziestych ubiegłego wieku i posiada trzy piętra. Mieszkanie, usytuowane jest...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

165 000 PLN (5 690 zł/m2)

4
1
29 m2
1930
15897131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27995585 15897131 Nowoczesny dom wolnostojący 181 m² Garaż Duża działka 1000 m² Bronisławów Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 181 m², położony na dużej działce o powierzchni około 1000 m² w spok...

Bronisławów (Mazowieckie, gm. Baranów)

1 050 000 PLN (5 801 zł/m2)

5
2
181 m2
2026
15896633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w kameralnym budynku 27984530 15896633 Na sprzedaż kawalerka w kameralnym budynku. - zakończenie budowy 12.2026BUDYNEK:Kameralny, trzypiętrowy budynek z zaledwie ośmioma mieszkaniami został stworzony z myślą o mieszkańcach ceniących spokój, wygodę i prywatną atmosferę. Nowoczesna architek...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

399 000 PLN (13 759 zł/m2)

1
1
29 m2
2026
15887429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27783379 15887429 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI "DANAX" Zapraszamy na prezentację działki położonej na ul. Żelazowskiego w Podgórzu. Jest to rejon południowego Krakowa, położony ok. 9-10 km od ścisłego centrum. Doja...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

830 000 PLN

-
-
1223 m2
-
15877217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563257 15877217 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w ścisłym centrum miasta, przy ul. Jurowieckiej. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w niskim, kameralnym bloku z cegły, w pierwszej linii zabudowy – naprzeciw Apartamentów Jagiellońskich...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

540 000 PLN (10 485 zł/m2)

3
1
51.5 m2
1960
15847852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26923520 15847852 Oferujemy nieruchomość - położona w miejscowości Olkusz przy ul. Głowackiego, składa się z działek nr 776 47 oraz 77646 o powierzchni 5. 270 m ² zabudowanych budynkami o charakterze biurowo - produkcyjno - magazynowym o łącznej...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

4 990 000 PLN (1 964 zł/m2)

11
-
2541 m2
2007
15897069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27993789 15897069 Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia zostają w pamięci – i właśnie do takich należy Gliczarów Górny. To malownicza, coraz bardziej pożądana lokalizacja na Podhalu, gdzie spokój górskiej natury łączy się z rosnącym potencjałem inwestycyjnym. Ofe...

Gliczarów Górny (Małopolskie, gm. Biały Dunajec)

594 440 PLN

-
-
1016 m2
-
15897049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27993179 15897049 Otwórz drzwi do swojego pierwszego, przytulnego mieszkania w sercu Bałut, gdzie codzienność nabiera nowego wymiaru wygody i spokoju.To idealna propozycja dla singla, pary lub seniora, którzy cenią sobie szybki dostęp do miejskich udogodnień i chcą za...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

235 000 PLN (8 298 zł/m2)

1
1
28.32 m2
1974
15881532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27637004 15881532 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym M z dobrym dojazdem do pracy, a jednocześnie chcą mieć dostęp do pełne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (14 109 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15889213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845992 15889213 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Obozowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:-pokoju ok. 20 m² podzielonego ścianką działową na dwie cz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

510 000 PLN (17 586 zł/m2)

2
1
29 m2
1935
15889185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845756 15889185 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. LegendyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej, widnej k...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 872 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15889186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845744 15889186 Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż – Warszawa TarchominNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61B na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania w dobrze sk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

995 203 PLN (12 999 zł/m2)

4
1
76.56 m2
2026