• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kwidzyn

Znalezionych ofert: 17

15891395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż mieszkanie 242,30 m² z możliwością ada 27896613 15891395 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 242,30 m² w samym sercu miasta z zadaszonym parkingiem i wideodomofonemUnikalna oferta sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 242,30 m², usytuowanego w doskonałej lokalizacji, w centrum miasta....

Kwidzyn (Pomorskie, gm. Kwidzyn)

1 800 000 PLN (7 438 zł/m2)

5
3
242 m2
1930
15888524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27814962 15888524 Wyciągi z ogłoszeń o przetargachBurmistrz Miasta Kwidzynaogłasza przetargi nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych, niezabudowanych,przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową,wyszczególnione poniżej:Lp.Położenie nieruchomościNr działkiPow. ...

Kwidzyn (Pomorskie, gm. Kwidzyn)

150 000 PLN

-
-
670 m2
-
15888525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27814966 15888525 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGUZgodnie z art. 6 ust. 5a Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14.09.2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzaniaprzetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2021 r. poz. 2213)Burmistrz Miasta Kwidzyna ...

Kwidzyn (Pomorskie, gm. Kwidzyn)

400 000 PLN (3 428 zł/m2)

5
-
116.7 m2
-
15883395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675091 15883395 Wyciągi z ogłoszeń o przetargachBurmistrz Miasta Kwidzynaogłasza pierwsze przetargi na sprzedaż nieruchomości gruntowych, niezabudowanychwyszczególnionych poniżej:Lp.Położenie nieruchomościNr działkiPow. w m2Nr księgi wieczystejPrzeznaczenie nierucho...

Kwidzyn (Pomorskie, gm. Kwidzyn)

150 000 PLN

-
-
894 m2
-
15509678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z lokalem do najmu sprzedam w Kwidzynie 20118911 15509678 Dom wolnostojący wraz z lokalem na wynajemBiuro Nieruchomości Apartament oferuje Państwu:Budynek mieszkalny wraz z lokalem na wynajem z osobnym wejściem. Zlokalizowany jest na osiedlu domów jednorodzinnych w Kwidzynie.W skład budynku wchodzi:- piwnic...

Kwidzyn (Pomorskie, gm. Kwidzyn)

866 000 PLN (2 858 zł/m2)

7
2
303 m2
1996
15881422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Kwidzyn ul. Słowackiego! 27630596 15881422 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Kwidzyn, ul. SłowackiegoOferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 48,1 m² (wraz z piwnicą), położone na 4. piętrze w bloku.Lokal składa się z:dwóch pokoi (stan bardzo dobry),oddzielnej kuc...

Kwidzyn (Pomorskie, gm. Kwidzyn)

299 000 PLN (6 229 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15755963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25237393 15755963 Na sprzedaż: Budynek mieszkalno-usługowy z dużym potencjałem Gardeja 15 minut jazdy samochodem z Kwidzyna Oferujemy na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, idealną zarówno do prowadzenia działalności gospodarczej, jak i do zamieszkania. Budy...

Kwidzyn (Pomorskie, gm. Kwidzyn)

399 000 PLN (1 900 zł/m2)

5
2
210 m2
-
15876196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie blisko centrum ! 2 pokoje! 3 piętro 27532540 15876196 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Centrum Kwidzyna ul. SpółdzielczaSzukasz wygodnego i gotowego do zamieszkania mieszkania w sercu miasta?Przedstawiamy urokliwe mieszkanie o powierzchni 43,1 m² w doskonałej lokalizacji - ul. Sp...

Kwidzyn (Pomorskie, gm. Kwidzyn)

329 000 PLN (7 651 zł/m2)

2
1
43 m2
1960
15508864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hotel w centrum Kwidzyna 20116000 15508864 Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży obiektu hotelowego, idealnego zarówno dla inwestorów poszukujących wszechstronnych możliwości wykorzystania w różnych branżach, jak i dla tych, którzy planują rozwijanie działalności hot...

Kwidzyn (Pomorskie, gm. Kwidzyn)

4 500 000 PLN (1 500 zł/m2)

12
-
3000 m2
1890
15856569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27093059 15856569 Gardeja 16 km od Kwidzyna Oferujemy do sprzedaży 5 działek z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Oferta dotyczy działki nr7024   o powierzchni 1.000 m2 Działka w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Szmaragdowej. Teren płaski z lekkim skłonem. Dzi...

Kwidzyn (Pomorskie, gm. Kwidzyn)

87 000 PLN (87 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15651981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie - centrum Kwidzyna. 23350921 15651981 Przestronne mieszkanie w kamienicy - 100 m² - centrum Kwidzyna - idealne dla rodziny lub inwestora!Expander-Kwidzyn Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę - mieszkanie z duszą w samym sercu Kwidzyna, gdzie historia spotyka się z potencjałem nowocz...

Kwidzyn (Pomorskie, gm. Kwidzyn)

410 000 PLN (4 100 zł/m2)

4
1
100 m2
1940
15740651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24955358 15740651 Gardeja 16 km od Kwidzyna Oferujemy do sprzedaży 5 działek z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Oferta dotyczy działki nr7014   o powierzchni 1.000 m2 Działka w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Szmaragdowej. Teren płaski z lekkim skłonem. Dzi...

Kwidzyn (Pomorskie, gm. Kwidzyn)

122 800 PLN (100 zł/m2)

-
-
1228 m2
-