• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Lublin Śródmieście

Znalezionych ofert: 38

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15811884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26444112 15811884 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA PRYWATNA SKIEROWANA BEZPOŚREDNIO DO KUPUJĄCEGO.POŚREDNIKOM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!Podana cena jest ceną NETTO sprzedaż na fakturę VAT trzeba doliczyć 23% podatku VAT.Sprzedam lokal użytkowy w centrum...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

370 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
-
74 m2
-
15893372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909722 15893372 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie w centrum Lublina przy ul. Lubartowskiej 34. Mieszkanie z balkonem, do remontu — idealne do własnej aranżacji lub pod inwestycję.W skład mieszkania wchodzą:2 pokoje,kuchnia,łazienka,kor...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

320 000 PLN (7 111 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15778736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25756242 15778736 Na sprzedaż oferujemy kamienicę z 1882 roku, usytuowaną w samym Śródmieściu Lublina, przy głównej ulicy Tysiąclecia. To niezwykle atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca doskonałą ekspozycję i ogromny potencjał inwestycyjny. Budynek o powierzchni 1600 m...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

5 400 000 PLN (3 375 zł/m2)

11
-
1600 m2
1882
15871062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27455608 15871062 Na sprzedaż unikalny lokal inwestycyjny o powierzchni 38,5 m², który został funkcjonalnie podzielony na dwie w pełni niezależne mikrokawalerki. Nieruchomość już zarabia i stanowi gotowy model inwestycyjny bez konieczności dodatkowych nakładów czy zaa...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

475 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
2
38 m2
1960
15863820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy 2 pokojowy apartament w centrum Lublina 27257563 15863820 Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w zrewitalizowanej kamienicy w samym centrum Lublina. Nieruchomość znajduje się w kompleksie łączącym nowo powstałe apartamentowce z postindustrialną zabudową. Wysokość pomieszczeń powyżej 3 m jest dodatkowym atutem....

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

699 900 PLN (17 946 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15888436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814066 15888436 Nowoczesna i kameralna inwestycja zlokalizowana na Wieniawie w Lublinie, łącząca komfort życia z eleganckim stylem. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 25 do 79 m² – od kawalerek po przestronne apartamenty 4-pokojowe, dopasowane do róż...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

947 883 PLN (17 234 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
14913679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 4569872 14913679 Nieruchomość z potencjałem znajduje się w samym centrum miasta, w okolicy lubelskiej Starówki. Kamienica z nieograniczonymi możliwościami inwestycyjnymi. Niepowtarzalny klimat otoczenia to atut tego miejsca. Budynek z 1948 roku, z cegły, z pokryciem...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

6 500 000 PLN (13 570 zł/m2)

11
-
479 m2
1948
15647634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje po remoncie z dużym balkonem - Centrum!! 23239474 15647634 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,80 m², zlokalizowane na 3. piętrze w budynku bez windy, w doskonałej lokalizacji - Śródmieście, ul. Narutowicza.Mieszkanie składa się z:salonu połączonego z kuchnią, tworzącego przestro...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

480 000 PLN (11 429 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15828151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633343 15828151 Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 111,93 m² zlokalizowana w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Lublina Śródmieściu, przy ul. Skłodowskiej-Curie. To propozycja dla osób, które cenią centrum miasta, klimat przedwojennej kamienicy oraz ponad...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 480 680 PLN (12 038 zł/m2)

4
2
123 m2
1940
15876751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27552005 15876751 Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w samym sercu Lublina - w Śródmieściu, tuż obok hotelu Victoria, przy ul. Narutowicza. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni pod działalność usługową lub biurową, w doskonałej lok...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

170 000 PLN (11 333 zł/m2)

1
-
15 m2
1909
15577319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21700262 15577319 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 600 m2, położona w centrum Lublina z koncepcją zabudowy budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym. Działka posiada obsługę komunikacyjną zgodną z WZiZT poprzez przejazd w budynku i poprzez działkę 651 na podstawie słu...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

500 000 PLN

-
-
600 m2
-