• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Lublin

Znalezionych ofert: 308

15449927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18821224 15449927 Wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa o łącznej powierzchni 380 m2, położona w doskonałej lokalizacji - Lublin, Sławin. To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć miejsce zamieszkania z prowadzeniem działalności, jak również dla inwesto...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 670 000 PLN (4 395 zł/m2)

9
2
380 m2
1982
15242314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13614129 15242314 Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Działka budowlana o imponującej powierzchni 5341 m2 w prężnie rozwijającej się dzielnicy. Teren z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną.To idealne miejsce pod inwestycję - duży metraż daje ogromne możliwości zabudowy...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

4 272 800 PLN (800 zł/m2)

-
-
5341 m2
-
14913679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 4569872 14913679 Nieruchomość z potencjałem znajduje się w samym centrum miasta, w okolicy lubelskiej Starówki. Kamienica z nieograniczonymi możliwościami inwestycyjnymi. Niepowtarzalny klimat otoczenia to atut tego miejsca. Budynek z 1948 roku, z cegły, z pokryciem...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

6 500 000 PLN (13 570 zł/m2)

11
-
479 m2
1948
15887934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27797574 15887934 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZachęcam Państwa do zakupu działki położonej w lubelskiej dzielnicy Sławin, przy ulicy Bogdanówka 8 w Lublinie. Nieruchomość znajduje się w tuż obok Ogrodu Botanicznego i jest idealną propozycją zarówno dl...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

4 385 070 PLN (1 490 zł/m2)

-
-
2943 m2
-
15670913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23660601 15670913 Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę interesującej działki budowlanej zlokalizowanej w kameralnym zakątku Lublina, (dzielnica Rury) . Nieruchomość o powierzchni 2553 mkw , położona jest w trzeciej linii zabudowy od ul. Powstania Stycznio...

Lublin (Rury) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 342 000 PLN

-
-
2553 m2
-
15884272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698386 15884272 Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub stabilną lokatą kapitału? Ta nieruchomość to świetna okazja w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lublinie.Położenie w ścisłym centrum Lublin, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasto oraz...

Lublin (Stare miasto) (Lubelskie, gm. Lublin)

549 000 PLN (10 358 zł/m2)

3
1
53 m2
1958
15779037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25764506 15779037 Kompleks działek budowlanych - Lublin, prestiżowa lokalizacja, idealne pod dom jednorodzinny lub inwestycję Na sprzedaż oferujemy kompleks 8 atrakcyjnych działek z wydanymi warunkami zabudowy zlokalizowanych w spokojnej i prestiżowej części ...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

609 000 PLN

-
-
1040 m2
-
15731694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24796629 15731694 Działka budowlana z potencjałem inwestycyjnym - ul. Dereckiego, Lublin Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 2886 m², zlokalizowaną w prestiżowej części Lublina, przy ul. Dereckiego. Działk...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

1 495 000 PLN

-
-
2886 m2
-
15687692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23970592 15687692 DZIAŁKI BUDOWLANE W LUBLINIE - UL. RUDNICKA ZGODNE Z MPZP MEDIA BLISKO CENTRUM Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone przy ul. Rudnickiej w Lublinie (woj. lubelskie), o powierzchniach 1535 m² i 1407 m². Nie...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 180 000 PLN

-
-
2942 m2
-
15885323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27723671 15885323 Mieszkanie na Czechowie do remontu. Położone na II piętrze w bloku IV-piętrowym, powierzchni 48,5 m składa się z dwóch ustawnych pokoi. Rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny i umożliwia dowolną aranżację, a lokalizacja zapewnia komfort codziennego ...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

425 000 PLN (8 854 zł/m2)

2
1
48 m2
1985
15884416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701806 15884416 Oferta mieszkania na Rogatce Warszawskiej - idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i bliskość miejskich udogodnień. Ta dobrze utrzymana, 2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 54 m usytuowana jest na wysokim parterze w czteropi...

Lublin (Sławinek) (Lubelskie, gm. Lublin)

530 000 PLN (9 815 zł/m2)

2
1
54 m2
1994
15822606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26637866 15822606 Działka budowlano-usługowa - Lublin, ul. Paprociowa Marzysz o własnym domu w prestiżowej, zielonej części Lublina? A może szukasz gruntu, który zagwarantuje Ci pewną i rentowną inwestycję? Ta działka o powierzchni 857 m² to pr...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

489 000 PLN

-
-
847 m2
-