• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Lublin

Znalezionych ofert: 307

15817898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26628949 15817898 Na sprzedaż Nieruchomość o powierzchni 8011 m2 położona w dzialnicy Wrotków. Przedmiotowa nieruchomość zabudowana jest murowanym, parterowym budynkiem o funkcji produkcyjno - magazynowej z wydzieloną częścią socjalno -biurową oraz wiatą st...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

5 800 000 PLN (1 765 zł/m2)

11
-
3286 m2
-
15870110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27419200 15870110 Przedstawiamy Państwu działkę inwestycyjną, mieszczącą się w prężnie rozwijającej się, przemysłowej części Lublina - Hajdów, na ul. Kijańskiej. Grunt o powierzchni 1113 m2 - to płaski, ustawny teren usytuowany pośród zakład&amp...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

249 500 PLN

-
-
1113 m2
-
15678143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23809334 15678143 Na sprzedaż Hala magazynowa o pow. ok 1000 m 2 z zamontowaną chłodnią o pow. ok 550 m 2 . Budynek położony na działce 4136 m 2 Budynek murowany ok 1000 m 2 , Duży plac manewrowy, Parking, 4 bramy poziom 0, Posadzka niepylna, Działka utwardzon...

Lublin (Felin) (Lubelskie, gm. Lublin)

4 000 000 PLN (4 000 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
15822603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26597041 15822603 Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o charakterze inwestycyjnym, zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Bohaterów Września - w obrębie administracyjnym miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi wojewódzkiej nr 809. Grunt o łącznej...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

7 810 000 PLN

-
-
9661 m2
-
15795697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26102027 15795697 Na sprzedaż obiekt handlowo magazynowy z placem wystawienniczo-składowyn zlokalizowany w Lublinie w dzielnicy Bronowice. Bardzo dobra lokalizacja - pierwsza linia zabudowy, 3,5 km od centrum Lublina, 6,5 km od obwodnicy. Obiekt składa się z dział...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

7 900 000 PLN (9 576 zł/m2)

11
-
825 m2
-
15780722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25811830 15780722 Na sprzedaż lokal użytkowy zaadaptowany na mieszkanie 2 pokoje, suterena, pow. - 43,81 m 2 + pomieszczenie gospodarcze 2,6 m² + piwnica 3,11 m 2 Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 43,81 m², zlokalizowany w ...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

280 000 PLN (6 512 zł/m2)

11
-
43 m2
-
15758983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25335044 15758983 Na sprzedaż Hala magazynowa o pow. ok 2000 m 2 Budynek położony na działce 7572 m 2 Budynek murowany ok 2000 m 2 , Duży plac manewrowy, Parking, 7 bramy poziom 0, Posadzka niepylna i kostka brukowa Działka utwardzona, W MPZP teren usługowo p...

Lublin (Felin) (Lubelskie, gm. Lublin)

7 000 000 PLN (3 500 zł/m2)

11
-
2000 m2
-
15711006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 24390738 15711006 Na sprzedaż obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem socjalnym o łącznej pow. 12645 m 2 . Obiekt zlokalizowany w Lublinie w dzielnicy Zadębie na działce o pow. 14973 m 2 . W MPZP oznaczonej symbolem AG - z podstawowym przeznaczeniem grunt&a...

Lublin (Zadębie) (Lubelskie, gm. Lublin)

14 000 000 PLN (1 107 zł/m2)

11
-
12645 m2
-
15869316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27406217 15869316 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w prestiżowej i spokojnej części Lublina przy ul. Laury. Prezentowana nieruchomość o imponującej powierzc...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

1 899 000 PLN

-
-
2766 m2
-
15867340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27343934 15867340 Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki budowlanej, zlokalizowanej w prestiżowej i niezwykle spokojnej dzielnicy Lublina - Woli Sławińskiej. Prezentowana nieruchomość o ...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

649 000 PLN

-
-
358 m2
-
15326159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 15865621 15326159 Prezentowana nieruchomość o powierzchni 1000 , 850 oraz 900 m² położona jest w granicach administracyjnych Lublina (woj. lubelskie), w obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie z jego zapisami działka prze...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

339 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15848315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26935372 15848315 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 8809 m², zlokalizowany przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Lublina - al. Spółdzielczości Pracy. To idealn...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

2 267 500 PLN

-
-
3817 m2
-